Za zdjęciach z Marsa znaleziono kolejna zagadkową strukturę

Opublikowano: 25.07.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 5261

Zdjęcie terenu w Elysium Planitia na Marsie wykonane przez kamerę HiRISE na pokładzie statku kosmicznego Mars Reconnaissance Orbiter, ukazuje zagadkową strukturę na powierzchni czerwonej planety. Zdaniem wirtualnych archeologów, fotografia z 2 kwietnia 2008 roku, może ukazywać wejście do jakiejś podziemnej struktury.

Zdjęcie przedstawia coś, co niektórym przypomina dwa włazy przymocowane do powierzchni Marsa. Słońce odbija się od pierwszego prostokątnego włazu, podczas gdy po przeciwnej stronie widoczny jest prostokątny cień, który ma stanowić miejsce położenia drugiego włazu. Mowa tu o olbrzymich bramach o wymiarach około 7 x 12 metrów.

Zakładając, że nie chodzi tutaj o osobliwy element krajobrazu Marsa, kto mógłby zbudować bazę na Marsie? Odpowiedź na to pytanie pozostaje odległa. Wszelkich zainteresowanych odsyłamy do aplikacji Google Mars i współrzędnych 8°50’17,09″N 150°36’32,13″E.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. agama 26.07.2021 17:48

  to marsjański penis

 2. robcioRR 28.07.2021 03:17

  AHAHAHA!!!!!!! Kon by sie usmial …… A ja tam widze rower ktory ulkadli Schudrichowi Amerykanie AHAHAHA!!

 3. robcioRR 28.07.2021 03:19

  Niech rebe leci i odbierze bo moze jeszcze znajdzie kupe mienia bezspadkowego. Tylko bilet w jedna strone mu dac!

 4. adambiernacki 04.08.2021 16:56

  Ewidentnie chiński silos rakietowy 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.