W Libii od kilku dni słychać dziwne dźwięki

Opublikowano: 26.12.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1806

Światowe publikacje informują o nowej zagadce. W Libii słychać przerażające dźwięki. I, jak głoszą sami Libijczycy, dziwny dźwięk nie zniknął, ale był tam słyszany przez trzy dni i nie w jednym miejscu, ale wzdłuż wybrzeża od Bengazi do Trypolisu.

Dlatego oświadczenia lokalnych władz, że wieloryby wydają te dźwięki, nie przekonują nawet najbardziej naiwnych obywateli tego kraju. Po pierwsze, miejscowi zdają sobie sprawę, że w basenie Morza Śródziemnego nie ma wielorybów. Po drugie, czym są te niesamowite zwierzęta, które nagle dopłynęły do brzegów Libii i wyją w dzień i w nocy, że można je usłyszeć na odległość setek mil. Jest to prawie niemożliwe.

Na razie rośnie ilość informacji o dziwnych dźwiękach, które w ostatnich latach występowały na całym świecie i które są postrzegane przez wielu jako zapowiedź Apokalipsy. Niektórzy twierdzą, że to działania kosmitów próbujących nas przestraszyć, a inni obwiniają wojsko za testowanie broni klimatycznej. Zapraszamy do wysłuchania tego okropnego ryku, pochodzącego gdzieś z obszaru Morza Śródziemnego, który przeraża Libijczyków.

Czy to naprawdę zwiastun czegoś gorszego dla tego wymęczonego i cierpiącego narodu? Ale kto i dlaczego tak działa? Po co to wszystko robi?

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o