W kongresie Meksyku oficjalnie pokazano ciała Obcych

Opublikowano: 13.09.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6815

To nie jest fejk. Podczas publicznego przesłuchania w meksykańskim kongresie, transmitowanego na żywo na oficjalnym kanale Cámara de Diputados (pol. Izba Deputowanych) na „YouTube”, dziennikarz i ufolog Jaime Maussan Flota oficjalnie zademonstrował dwa zmumifikowane ciała Obcych. Ciała nie pochodzą z katastrofy UFO — zostały odkryte w Cusco w Peru i według naukowców mają po 1000 lat.

Jak widać, z wyglądu przypominają ciała kosmitów z filmów science-fiction.

„Jako lekarz sądowy, we współpracy z biologiem Josem de la Cruzem Ríosem, opierając się na wynikach różnych dowodów naukowych, takich jak rentgen, tomografia komputerowa, rekonstrukcje trójwymiarowe, analizy makroskopowe i mikroskopowe, histologia, węgiel 14, antropologia sądowa, anatomia porównawcza oraz analiza DNA, która jest królową dowodów w naukach sądowych do badań porównawczych, mogę stwierdzić, że te ciała nie są związane z ludźmi. Inną osobliwością jest to, że niektóre z tych ciał mają implanty metalowe, które są doskonale przyczepione do skóry i w kierunku powierzchni, tworząc bardzo imponujący biofunkcjonalny związek. Te implanty to stop różnych metali, wśród których wyróżniają się osmium i kadm, które są obecnie używane do telekomunikacji satelitarnej. Wreszcie wskażę, że analiza DNA, po porównaniu z ponad jednym milionem zarejestrowanych gatunków, wykazała, że istnieje znaczna różnica między tym, co jest znane, a tymi ciałami. Badania te zostały przeprowadzone w różnych instytucjach o wysokim poziomie, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Wyniki dowiodły, że 70% materiału genetycznego pokrywa się z tym, co jest znane, ale jest różnica 30%. Te badania i wyniki są opublikowane i dostępne dla każdego, kto chciałby je analizować lub kontynuować” – powiedział Jaime Maussan Flota.

Czy to dowód na istnienie kosmitów? „Akceptujemy, że jest jeszcze wiele do odkrycia i jesteśmy otwarci na społeczność naukową i świat, łącząc wysiłki, aby zdefiniować, z czym mamy do czynienia i jak daleko możemy zajść w wyniku współpracy w nauce i badaniu akademickim. Podsumowując i ze względu na powyższe, możemy stwierdzić, że te ciała pochodzą od gatunku nie-ludzkiego, który ma niewzruszone różnice z tym, co opisane jest w biologii i taksonomii drzewa ewolucji gatunków Darwina, bez wspólnego lub śladem przodka, lub bez opisanego jeszcze pochodzenia i ewolucji. Mogę więc stwierdzić, że te ciała są w 100% prawdziwe, organiczne i biologiczne, że w pewnym momencie miały życie i są niepodważalnym dowodem same w sobie” – dodał naukowiec.

O odkryciu mumii w Nazca informowano już w 2017 roku. Teraz pokazano dwie z nich podczas publicznego przesłuchania w Kongresie Meksyku i omówiono uzyskane w ciągu 6 lat badań wyniki.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Facebook.com, RadioZet.pl, TVPWorld.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. Stary Kulas 13.09.2023 13:28

  Super się rozwinęła ta technika robienia fejkowych nagrań wideo. Ostatnio na YT oglądałem “archiwalne” nagranie prezydenta USA ogłaszającego w USA stan wyjątkowy z powodu ataków zombie.

 2. Admin WM 13.09.2023 13:58

  To nie jest fejk, a źródłem jest oficjalny kanał Kongresu Meksyku na YT. Dla mnie to żadna nowość, bo o tych odkryciach było już głośno kilka lat temu. Także na WM:

  https://wolnemedia.net/mumie-obcych-z-peru-nie-sa-falszerstwem/

  https://wolnemedia.net/w-peru-znaleziono-ciala-podobne-do-kosmitow/

  Teraz tylko pokazali je w parlamencie i poinformowały o tym TVP World i Radio Zet (patrz linki źródłowe „na podstawie”).

 3. replikant3d 13.09.2023 18:19

  A w ,,oficjalnych,, innych mediach światowych ,,grobowa cisza,, na ten temat. To pokazuje jaką potęgą medialną dysponują globaliści. To czego nie ma w mediach to nie istnieje…

 4. sga 13.09.2023 19:14

  ciekawe czy agent zagorski juz poruszyl temat

 5. Dobroca 13.09.2023 22:00

  sga, Zagórski to ten kolega Sochy od rozwiązywania marszów antycovidiańskich czy przypadkowa zbieżność nazwisk?

 6. george 13.09.2023 22:52

  Pewnie jajogłowi z tajnych placówek badawczych są bliscy stworzenia ludzko zwierzęcych hybryd. W razie czego mogą powiedzieć że to ufoludki 😀

 7. Drnisrozrabiaka 14.09.2023 01:23

  Ludziki z gliny, poskładane różne małpy aby wyszła “Lucy” – to się nazywa nauka!
  To ci sami naukowcy meksykańscy, co polecali elixiry Meksykanom?

 8. Katana 14.09.2023 07:46

  Ludzików to… już nic nie zdziwi.
  Nic ich nie wyrwie ze snu wariata… Może tylko Bóg sam.
  Fakt, że temat dmuchany wedłóg potrzeb władców marionetek (skoro już dwa lata temu poruszony).

 9. Katana 14.09.2023 08:26

  I nie bardzo wierzę w ich teorię o totalnym chaosie wśród ludzi z powodu takiego ujawnienia… Jest możliwy ale… wśród władz – popłoch i chaos… że może trzeba będzie robić wszystko właściwie… Lub, że ktoś jest nad nimi i niekoniecznie potrzebuje pośredników…?

  “(46) Szczęśliwy ów sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. (47) Zaprawdę, powiadam wam: Postawi go nad całym swoim mieniem. (48) Lecz jeśli taki zły sługa powie sobie w duszy: Mój pan się ociąga, (49) i zacznie bić swoje współsługi, i będzie jadł i pił z pijakami, (50) to nadejdzie pan tego sługi w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. (51) Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.”
  (Ewangelia Mateusza 24:46-51)

 10. Wolfman 14.09.2023 10:29

  Katana to jakieś fantazje.poploch wśród nich? Niby władza nic nie wie?
  Taka prawda jak i te baśnie i legendy które cytujesz

 11. Katana 14.09.2023 12:28

  Ten popłoch wśród nich to gdyby ludzie stosunkowo szybko zajarzyli, że coś może nie być tylko bajką i wymusili na nich wyjawienie… wielu rzeczy. Ufo czy nie z ufo ale technologie i związane z tym projekty mają “nieziemskie”.

  //Taka prawda jak i te baśnie i legendy które cytujesz//
  Widzę, że zaciekawiłem… Chętnie udzielę szerszych wyjaśnień przy odpowiednim czasie i miejscu. Sporo przy tym grzebałem, a tj. biblia, buddyzm i w ogóle “te sprawy”.

  W tym fragmencie mowa o tym, że każdy ma kogoś nad sobą… nawet jeśli nie bardzo w to wierzy.

 12. JedynaDroga 14.09.2023 13:34

  Technologia nieziemska, przekazywana wtajemniczonym podczas wielu różnych tajemniczych ” seansów spirytystycznych ” , później rozpowszechniona wśród najwyższych kręgów władz.

  Co do hierarchii , jaką posiadamy 100 % wiedzę na temat miejsca w którym egzystujemy ? – wszechświata.

  Z ludzkiego punktu widzenia stan planety oraz społeczeństwa jest tragiczny. Dla istot dla których jesteśmy tylko pokarmem, normalną koleją rzeczy, eksploatują nas tak jak my hodujemy bydło.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.