Znana aktorka twierdzi, że kosmici są wśród nas

Opublikowano: 01.04.2024 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2174

Whoopi Goldberg, znana amerykańska aktorka, stwierdziła w programie „The View”, że na Ziemi żyją już kosmici, którzy nas obserwują.

Goldberg to amerykańska aktorka, piosenkarka, komik, kompozytorka, scenarzystka i prezenterka telewizyjna. Gwiazda dostałą nagrodę oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie „Uwierz w ducha” (1990 rok).

Aktorstwo było dla niej sposobem na wydostanie się z biedy i trudnej sytuacji życiowej. Pochodziła z ubogiej rodziny i od najmłodszych lat wmawiano jej, że jest opóźniona w rozwoju. W wieku 13 lat była już uzależniona od narkotyków i przeszła aborcję. Po odwyku postanowiła zostać aktorką i okazało się, że ma ogromny talent.

Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie kina. Aktorka często mówi rzeczy, które mogą szokować, ale o jej ostatnim występie w „The View” mówią obecnie wszyscy. Goldberg stwierdziła na wizji, że na Ziemi żyją kosmici, którzy nas obserwują. „Oni już tu są… Są z nami już przez pewien czas” – powiedziała. Gdy prezenter zapytał ją, co takiego mieliby robić na Ziemi, odrzekła: „Obserwują nas”.

Gdy sytuację próbowano obrócić w żart, Goldberg zgromiła prezenterów poważny wzrokiem. Wówczas druga prowadząca stwierdziła, odnosząc się do filmu, za który aktorka dostała oscara, że „rozmawiają z Whoopi. […] Ale ona umie rozmawiać z duchami, a nie z kosmitami”.

Autorstwo: SG
Na podstawie: NaEkranie.pl
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 01.04.2024 16:36

    Cokolwiek by nie powiedział ktokolwiek, to równie dobrze może mieć to bardzo duże znaczenie jak i żadne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.