Protest przeciw gigantycznym protezom piersi nauczyciela

Opublikowano: 25.09.2022 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1868

Rodzice, uczniowie i lokalni mieszkańcy zebrali się w piątek przed szkołą średnią w Oakville Trafalgar, aby zaprotestować przeciwko liceum i radzie szkolnej za obronę gigantycznej protezy piersi noszonej przez transpłciowego nauczyciela. „To jest po prostu złe. To zaszło za daleko. Uczniowie muszą przestrzegać zasad dotyczących ubioru, dlaczego nauczyciele mieliby tego nie robić?” – uważają.

Wśród ogłuszających klaksonów przed szkołą Oakville Trafalgar High School protestowali rodzice, którzy chcieli powiedzieć, że to, co dzieje się w liceum, jest nie do przyjęcia, że transpłciowa nauczycielka technologii, która jeszcze dwa lata temu identyfikowała się jako mężczyzna, a obecnie ubiera do pracy obcisły sweter podkreślający gigantyczne protezy piersi z widocznymi sutkami, nie powinna tego robić.

W oświadczeniu wydanym w zeszłym tygodniu dyrektor ds. edukacji HDSB Curtis Ennis powiedział, że rada uznaje prawa uczniów, personelu, rodziców/opiekunów i członków społeczności do równego traktowania bez dyskryminacji ze względu na tożsamość płciową i ekspresję płciową.

„Nie mam problemu z osobą transpłciową, ale istnieje granica tego, jak daleko możesz się posunąć. Dzieci nie muszą tego oglądać” – powiedziała Liza Cowell, która w piątek (23 września) po południu dołączyła do protestujących zgromadzonych przed szkołą przy Devon Road.

Kiedy uczniowie wyszli ze szkoły, niektórzy przyłączyli się do protestujących. „Myślałem, że nauczyciele powinni dawać przykład uczniom, a nie odwrotnie” – powiedział uczeń OTHS o imieniu Tony.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.