Rak – 20 największych kłamstw o nowotworach

Opublikowano: 17.04.2016 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1777

Wszędzie słychać kłamstwa na temat raka, a szerzą je ci, którzy czerpią z niego niebotyczne zyski: onkolodzy, centra onkologiczne i firmy farmaceutyczne. Chcąc zachować nieprzerwany strumień pieniędzy do swoich kieszeni nie mogą oni dopuścić, by społeczeństwo dowiedziało się prawdy. Nie chcą, by ludzie wiedzieli skąd się bierze, jak można zapobiegać, a nawet jak można wyleczyć się z nowotworu.

Jeśli Ty lub ktoś kogo kochasz miał nowotwór (lub istniało choćby takie podejrzenie) to powinieneś wiedzieć, w jaki sposób „przemysł nowotworowy” Cię okłamuje. Pamiętaj o istnieniu onkologów takich, jak dr Farid Fata, który niezgodnie z prawdą diagnozował u ludzi nowotwór po to, by czerpać zyski z ich „leczenia” śmiercionośną chemioterapią. Takich przestępców pracujących w przemyśle nowotworowym jest więcej. To onkolodzy, chirurdzy nowotworowi, specjaliści od raka piersi i oszuści od mammografii. Ich celem jest przestraszyć Cię fałszywym wynikiem pozytywnym, by następnie przekonać do operacji, chemioterapii czy radioterapii, których w ogóle nie potrzebujesz!

Aby tego uniknąć lub nawet: by uratować swoje życie, przeczytaj i zapamiętaj poniższe 20 największych kłamstw na temat raka, w które dotychczas wierzyłeś.

1

KŁAMSTWO: Nowotwór wynika z przypadku, pecha, trudno jest wskazać jego przyczynę.

PRAWDA: Zawsze istnieje przyczyna powstania nowotworu. Nie ma czegoś takiego jak „nowotwór spontaniczny”, powstały bez przyczyny, a onkolodzy, którzy temu zaprzeczają uprawiają jakieś voo-doo, nienaukową magię, nie mającą żadnego odbicia w rzeczywistości.

2

KŁAMSTWO: Na raka nie ma lekarstwa.

PRAWDA: W naturze istnieją tysiące lekarstw na raka, w wielu miejscach na świecie używa się ich nawet codziennie. Pozostają poza kontrolą farmaceutycznych molochów. Twoje ciało wie, jak poradzić sobie z rakiem. Potrzebuje tylko odpowiednich środków (i unikania toksycznych chemikaliów), by go pokonać.

3

KŁAMSTWO: Nowotwory leczy się chemioterapią.

PRAWDA: Chemioterapia to taki rodzaj chemicznego nalotu dywanowego, który zatruwa całe ciało. Zmniejszenie się guzów nie oznacza wyleczenia nowotworu. Dopóki komórki macierzyste raka nie zostaną usunięte lub zniszczone, guz odrośnie na nowo. A po zatruciu Twojego ciała chemioterapią jego odporność na zawsze zostaje upośledzona. Dlatego właśnie rak atakuje często inne organy w ciągu 12 do 24 mięsięcy od chemioterapii.

4

KŁAMSTWO: Nie ma czegoś takiego jak przeciwrakowe jedzenie lub zioła.

PRAWDA: Wraz z pojawieniem się życia na ziemi Matka Natura stworzyła leki antynowotworowe. Istnieją dosłownie tysiące składników przeciwrakowych w roślinach, które możesz znaleźć w Twoim sklepie spożywczym (oczywiście na półkach z żywnością nieprzetworzoną). Właściwości tych produktów (jak kurkuma, czosnek, cebule, imbir i brokuły) rzadko przyciągają uwagę mediów, ponieważ nie można ich opatentować i sprzedać z dużym zyskiem.

5

KŁAMSTWO: Substancje chemiczne zawarte w kosmetykach nie powodują raka.

PRAWDA: Popularne środki higieny osobistej są dosłownie przeładowane chemią wywołującą raka. Są tam m.in.: substancje zaburzające gospodarkę hormonalną, znane kancerogeny czy środki zapachowe, które przyspieszają mutagenezę. Prawie wszystkie popularne środki do prania i zmiękczacze to dosłownie rakotwórcze koktajle sprzedawane w pięknych, szczęśliwych opakowaniach.

6

KŁAMSTWO: Pestycydy i herbicydy także nie powodują raka.

PRAWDA: Pestycydy są skuteczne tylko dlatego, że zakłócają proces metaboliczny i zabijają wskazany organizm. Z definicji są śmiercionośne, inaczej nie byłyby pestycydami. Budowa molekularna najpopularniejszego środku ochrony roślin na świecie: glifosatu, przypomina gaz VX, czyli najbardziej trującą substancję stworzoną przez człowieka jako… broń masowego rażenia.

7

KŁAMSTWO: Jeśli masz mieć raka, to nic nie możesz zrobić by to powstrzymać.

PRAWDA: W Twoich genach nie ma nic, co może Cię predysponować do raka. Twój genetyczny kod to szablon na cieszenie się perfekcyjnym zdrowiem. Ale kiedy komórki ciała kąpie się w toksycznych, rakotwórczych chemikaliach pochodzących z pożywienia czy kosmetyków, to zmienia się (poprzez mutacje) dobre geny w złe, prowadząc do nowotworu. Pamiętaj, że to Ty podejmujesz decyzję, czy wystawiać się na ekspozycję substancji rakotwórczych, czy ich unikać.

8

KŁAMSTWO: Onkolodzy chcą, byś pokonał raka.

PRAWDA: Onkolodzy zarabiają krocie na chemioterapii, operacjach i radioterapii. W ich finansowym interesie leży, by rak powracał nakręcając spiralę biznesu. Jeśli pomogliby Tobie wyeliminiować raka, straciliby źródło dochodów, które mają dzięki Twojej chorobie!

9

KŁAMSTWO: Mammografia pozwala wcześnie wykryć raka, ratując życie.

PRAWDA: Mammografy emitują rakkotwórcze promieniowanie jonizujące. Im więcej mammografii przeprowadzisz, tym większe prawdopodobieństwo zdiagnozowania nowotworu… spowodowanego mammografią! Ponadto, niezgodnych z prawdą wyników pozytywnych jest tak dużo, że jak pokazują statystyki, mammografia może zaszkodzić 10 kobietom na jedną, której pomoże.

10

KŁAMSTWO: Zdiagnozowanie raka jest zawsze zgodne z prawdą.

PRAWDA: Zdiagnozowanie raka jest często fabrykowane przez onkologów czerpiących zyski ze swoich niczym nieuzasadnionych terapii nowotworowych. Przykładowo dr Farid Fata został uznany winnym za kryminalne oszustwo, w którym fałszywie diagnozował raka u zdrowych ludzi w swojej popularnej klinice onkologicznej w Detroit. Celowo okłamywał pacjentów mówiąc im, że mają nowotwór i że umrą bez chemioterapii. Zatruł tysiące ludzi, za co odsiaduje wyrok w więzieniu.

11

KŁAMSTWO: Firmy farmaceutyczne szukają lekarstwa na raka.

PRAWDA: Firmy farmaceutyczne chcą utrzymać swoją dojną krowę przy życiu, więc nie mają interesu by eliminować tak dochodowy biznes jakim są nowotwory.

12

KŁAMSTWO: Amerykańska grupa Komen zbiera pieniądze na walkę z rakiem.

PRAWDA: Ale to właśnie skorumpowana grupa Komen stoi na samym czele przemysłu nowotworowego. Grabi pieniądze z darowizn, przeznaczając większość z nich na uruchamianie klinik mammograficznych na biednych przedmieściach. Tam będzie się diagnozować u ludzi i wyciskać pieniądze na chemioterapię. Komet to medyczny przekręt, który nie ma interesu w tym, by wyleczyć raka. To jest to samo kłamstwo, które słyszymy już od lat 60-tych: „Gdybyśmy tylko mieli miliardy dolarów, to znaleźlibyśmy lekarstwo!”

13

KŁAMSTWO: Rak to wróg, który wtargnął do Twojego ciała i powinien być z niego usunięty w ataku chemicznym.

PRAWDA: Rak to w rzeczywistości Twoje własne komórki, których zachowanie wymknęło się spod kontroli. Nie jest to coś, co się łapie jak jakąś infekcję. Nowoczesna medycyna popełnia gigantyczny błąd lecząc nowotwory jak chorobę zakaźną, bombardując ciało chemikaliami w celu pozbycia się raka. Ale rak to komórki Twojego ciała, które sfiksowały, a więc próbując zabić raka próbujesz niemalże zabić całego siebie!

14

KŁAMSTWO: Jak tylko firmy farmaceutyczne wynajdą lek na raka, oddadzą go światu za darmo.

PRAWDA: Firmy farmaceutyczne interesuje zysk, a nie ratowanie ludzkości. Pomysł, że Big Pharma wyda miliardy dolarów na opracowanie leku, a potem rozda go za darmo, jest po prostu śmieszny. Wszyscy ci ludzie przekazujący pieniądze na jego poszukiwania nie rozumieją, że lekarstwo to nigdy nie będzie bezpłatne. Firmy farmaceutyczne chcą zysków, a te pochodzą z leczenia i trzymania ludzi w chorobie. Nie pochodzą z badań nad lekami, które potem by rozdano za darmo.

15

KŁAMSTWO: Podwójna mastektomia zapobiega rakowi piersi.

PRAWDA: Odcinanie sobie części ciała, które mogą kiedyś mieć nowotwór to chyba najgłupszy sposób na uniknięcie choroby. Jest tu też wątek seksistowski: Czy zwróciliście uwagę, że onkolodzy nigdy nie radzą mężczyznom, by ci obcięli sobie jądra by zapobiec rakowi jąder? Może wkrótce będą zachęcać ludzi do obcinania sobie głów, by uniknąć raka mózgu…

16

KŁAMSTWO: Słońce powoduje raka, a filtr słoneczny przed nim chroni.

PRAWDA: W rzeczywistości rozsądne wystawianie się na promienie słoneczne zapobiega nowotworom, bo inicjuje tworzenie się witaminy D. Większość ludzi ma stanowczo za mało witaminy D, a niski poziom witaminy D wspomaga pojawianie się guzów (dlatego guzy pojawiają się najczęściej zimą). Witamina D to tak potężny środek, że sama jedna może zapobiec 80% wszystkich nowotworów. Ale należy przyjmować ją w większych dawkach niż te, które się zaleca.

17

KŁAMSTWO: Jedynym powodem, dla którego nie odkryto jeszcze leku na raka jest niewystarczająca ilość pieniędzy.

PRAWDA: To kłamstwo powtarzane jest od lat 60-tych… kiedy mówi się nam, że lek na raka znajduje się tuż za rogiem, a my potrzebujemy jedynie jeszcze trochę pieniędzy na badania by je wynaleźć. W tym kłamstwie całkowicie lekceważy się fakt, że przemysł nowotworowy nie chce leku na raka. Zbyt dużo pieniędzy zarabia się na pacjentach, darowiznach, badaniach nowotworowych i terapiach. Rak to przemysł wart miliardy dolarów, i nikt, kto w nim siedzi, nie będzie tu nic zmieniał.

18

KŁAMSTWO: Nowoczesne sposoby leczenia raka są bardzo skuteczne i oparte na naukowych dowodach.

PRAWDA: Prawdziwe dowody naukowe wskazują, że chemioterapia leczy jedynie 2% nowotworów. Dla pozostałych 98% pacjentów jest to śmiercionośna trucizna, która niszczy ich serca, wątrobę, mózg i nerki. Tak jak niemalże wszystko w przemyśle farmaceutycznym naukowe „dowody” na skuteczność terapii rakowych są sfałszowane lub sfabrykowane na rzecz finansowych interesów Wielkiej Farmacji.

19

KŁAMSTWO: Nie ma związku między odżywianiem się a rakiem.

PRAWDA: Jeśli nie jesteś palaczem, to Twoje pożywienie to czynnik numer 1 decydujący o tym, czy będziesz miał raka czy nie. Jedzenie spożywane każdego dnia ma bezpośredni, mierzalny i niepodważalny związek z rakiem: albo mu zapobiega albo go powoduje.

20

KŁAMSTWO: Przemysł nowotworowy chce przestać istnieć.

PRAWDA: To jest dopiero kłamstwo, że przemysł nowotworowy chce przestać istnieć poprzez rozwiązanie problemu raka. Kłamstwo opiera się na śmiechu wartym założeniu, że każdy ekspert od raka, onkolog, organizacje walczące z rakiem, centra badań nad rakiem czy firmy produkujące leki na raka – wszyscy oni chcą zbankrutować poprzez całkowitą eliminację nowotworów. Każdy myślący człowiek wie, że ludzie umoczeni w pieniądzach pochodzących z nowotworów nigdy tych pieniędzy nie porzucą, nawet jeśli oznacza to utrzymywanie reszty społeczeństwa w chorobie, a nawet doprowadza ich do śmierci.

Autorstwo: Mike Adams
Tłumaczenie: Xebola
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródła polskie: Xebola.wordpress.com, WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Podobno istnieją przypadki, kiedy osoby ze złośliwym nowotworem świadomie odmówiły chemioterapii i naświetleń, po czym nastąpiło samowyleczenie nowotworu! Nigdzie nie znajdziecie tych danych, ale skuteczność chemioterapii w przypadku najcięższych nowotworów, jest tak znikoma, że prawdopodobnie jest większa szansa na wyleczenie bez chemioterapii – stosując tylko odpowiednią dietę zachowawczo-kuracyjną lub nawet specjalne półgłodówki.
Niestety dopóki światem będzie rządziła Mamona, dopóty nikczemni ludzie z tej całej potężnej siatki farmaceutycznej będą się dopuszczali masowego ludobójstwa zwanego chemioterapiami i innymi działaniami mającymi na celu podtrzymywanie nowotworowej epidemii!

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Nowa Germańska Medycyna – to również wyjątkowe podejście do raka. Warto się przyjrzeć.

qrde blade
Użytkownik
qrde blade

Jeżeli ktoś z Was nie wierzy w ponoć teorie spiskowe, mówiące o podstępnej walce obowiązującego SYSTEMU z przeciwnikami fatalnego i dogmatycznego poziomu wiedzy i informacji w POlsze może śmiało zapoznać się z paszkwilnym arytukułem w Newsweeku, który naukowo, a jakże popełniła Katarzyna Burda, nazywając w jego treści dr. Jerzego Ziębę szarlatanem i hochsztaplerem, a jego licznych, szukających informacji na temat leczenia i zdrowego odżywiania się, wiernych słuchaczy wyznawcami…
Jakby tego ordynarnego i bezpodstawnego ataku było mało tzw. naukowi dziennikarze wysmarowali list w którym cyt. “Dla dobra uczelni, polskiej nauki i zdrowia publicznego prosimy Księdza Profesora, aby rozważył wycofanie się UKSW ze współpracy z Panem Ziębą.
List o takiej samej treści przesyłamy do rektorów uczelni, które także mają zamiar go gościć w najbliższym czasie, tj. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Uniwersytet Zielonogórski.Niestety, seminaria już odbyły się na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Łódzkim i na Politechnice Rzeszowskiej.” i dalej mało reprezentatywna lista jaśnie oświeconych inaczej tzw. naukowych dziennikarzy. To najlepszy dowód na brzydkie moralnie działanie SYSTEMU dezinformacji i obrzydliwej, krzywdzącej ludzi, złośliwej propagandy. Kto nie wierzy własnym oczom niech łaskawie sprawdzi ten hańbiący, tzw. naukowy proceder podświadomie przekazujący stanowisko: … a choćby po grób, ale zgodnie z procedurami… w artykule: “Szczepionkowy i nowotworowy szarlatan oraz jego wyznawcy”

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

@j23 – wyleczyłeś sobie raka poprzez nacieranie tudzież picie nafty ?

mam pytanie, czy ktos z Was powyżej, miał raka i wyleczył się sam?
czy ktos zna kogos bliskiego, który wyleczył sie metodami z internetu?
czy ktos z Was postawi na szali życie innego człowieka zalecając mu leczenie suplementami i wcieraniem nafty?

ja znam przypdek, 2 siostry miały raka piersi, jedna miała amputacje i leczenie farmakologiczne jakies 10 lat temu, zyje do dzis,
druga zawierzyła jakiemuś naciągaczowi i łykała suplementy, nie chciała leczyc sie w szpitalu, doszły przerzuty i zmarła w niedługim czasie

qrde blade
Użytkownik
qrde blade

@skyhigh – Jeśli interesuje cię ten temat poczytaj sobie komentarze –> https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/08/21/zwalczanie-nowotworow-soda-oczyszczona-przepis/