Prostytutka wykorzystała 50-letniego mężczyznę

Opublikowano: 29.05.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3084

50-latek z Ostrowa Wielkopolskiego umówił się na spotkanie z prostytutką. Po wszystkim był tak zawiedziony, że ujawnił się oraz opisał sprawę w mediach i na komisariacie.

Sprawę opisuje lokalny portal Ostrow24.pl. W niedzielę 14 maja około godziny 8:00 50-letni mężczyzna udał się do jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Śmigielskiego, by spotkać się tam z prostytutką.

O tym, że w mieszkaniu prowadzona jest agencja towarzyska, dowiedział się od znajomego. Rzeczywiście, po wejściu mógł nawet wybrać kobietę, z którą będzie chciał spędzić czas. Musiał jednak uiścić zapłatę z góry – 200 złotych plus 10 złotych napiwku.

Później zaczęły dziać się rzeczy, na które mężczyzna nie był przygotowany. Wybrana przez niego kobieta wyszła, a do pomieszczenia weszło dwóch alfonsów. „Zdążyłem zdjąć buty, po czym prostytutka wyszła z pokoju, a zamiast niej weszło dwóch alfonsów” – powiedział mężczyzna, cytowany przez Ostrow24.pl.

Mężczyźni wyrzucili 50-latka za drzwi, nie oddając mu oczywiście pieniędzy, choć między nim a panią, którą sobie wybrał, do niczego nie doszło.

50-letni mężczyzna wezwał policję, ale funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce stwierdzili, że nic nie mogą zrobić.

Wówczas 50-latek się wściekł i poszedł o wszystkim opowiedzieć mediom. Nie wiadomo, jak dalej potoczyła się jego sprawa, a lokal przy ul. Śmigielskiego nie ma już raczej co liczyć na nowych klientów.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Ostrow24.pl
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Vaunes 29.05.2023 12:21

    Jeszcze po mordzie dostanie od tych alfonsów..

  2. kolarz 29.05.2023 21:43

    Jak by poczytał garsonierę to by mu się odechciało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.