Policja żywieniowa w Nowym Jorku

Opublikowano: 03.05.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3376

Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams ujawnił jeden z najbardziej nachalnych planów kontrolowania ludzi do tej pory. Zgodnie z planami Światowego Forum Ekonomicznego i Agendy 2030 Nowy Jork planuje ograniczyć emisje CO2 związane z żywnością o 33% do 2030 r. Biuro Burmistrza ds. Klimatu i Sprawiedliwości Środowiskowej chce, aby ludzie spożywali więcej posiłków roślinnych i włączy konsumpcję żywności do wskaźników emisji gazów cieplarnianych.

Oczekuje się również, że sektor prywatny zmniejszy emisje CO2 z żywności o 25% do 2030 r. Szpitale i szkoły w Nowym Jorku wprowadziły zatwierdzone menu, które w dużej mierze opiera się na roślinach. Plan zakłada śledzenie zużycia żywności i śladu węglowego w każdym gospodarstwie domowym.

Nowy Jork dołącza do większej sieci miast C40, które otrzymały nieograniczone uprawnienia do śledzenia swoich obywateli w związku ze zmianami klimatycznymi. Adams chce zobaczyć, jakiego rodzaju żywność konsumują mieszkańcy, i umieści ich w „dobrych” lub „złych” kategoriach.

Zarówno IRS, jak i American Express ogłosiły, że współpracują z biurem burmistrza, ponieważ jest to rażąca próba śledzenia i kontrolowania wszystkich i wszystkiego. American Express i inne firmy kredytowe mogą zacząć raportować, ile wydajesz na „złe” artykuły spożywcze, tekstylia i inne towary. Śledzenie będzie łatwiejsze, gdy wepchną nas do CBDC. Aby stwierdzić, jak daleko mogą się posunąć, wykorzystują miasta w charakterze poligonów doświadczalnych. IRS może opodatkować cię zgodnie z twoim śladem węglowym, podobnie jak w przypadku kredytu społecznego, który obserwujemy w Chinach.

Jest to również kolejny krok w kierunku inteligentnych miast, w których rząd ma zapewniać mieszkania, dochód podstawowy i cyfrowy styl życia dla biednych, podczas gdy elity będą dobrze prosperować. Zaczyna nabierać sensu informacja, dlaczego ludzie tacy jak Bill Gates, gromadzą na masową skalę ziemię uprawną. Grozi nam utrata wszystkich naszych wolności, a nasz dotychczasowy sposób życia jest zagrożony.

Na podstawie: NaturalNews.com, Gothamist.com
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 03.05.2023 12:26

  Czy zeżrą produkowane przez nich g.wno !
  Wojna na Ukrainie im nie przeszkadza, a wszelkie rozmowy pokojowe torpedują.

 2. Vaunes 03.05.2023 19:07

  pikpok to samo chciałem napisać. Wojna na Ukrainie, gdzie codziennie wystrzeliwane jest kilkanaście tysięcy pocisków artyleryjskich i rakiet (średnio przez miesiąc tyle ile w czasie całej II wojny światowej na froncie wschodnim ) nie przeszkadza jakoś elitom światowym, za to zawzięcie tropią ślad węglowy chcą zakładać maseczki krowom i ograniczyć pierdzenie. Tymczasem wojna generująca niewyobrażalne wprost zanieczyszczenie środowiska, nie tylko im nie przeszkadza, mało tego nawet ją podsycają…

  Niestety przeciętny Kowalski czy Schmidt przykuty do telewizora zagłosuje potulnie na mainstreamowych kandydatów.

 3. Fenix 04.05.2023 07:05

  @Vaunes , co się stanie gdy nie zagłosuje? Wierny sobie,ten wybiera radość, prawdę i miłość. Ten co wybiera ludzi do władzy, przez strach o swoje bezpieczeństwo ( wojny władzy) , umniejsza sobie, i swojej godności, zawsze doświadczy porażki! A wojny władzy, sprawy sporne do rozstrzygnięcia , powinny rozpoczynać się i kończyć na sali sądowej, prawomocnym wyrokiem dla pokoju, i ochrony ludzi na świecie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.