Absurdy aktywistów klimatystów

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1201

„Jesteśmy ostatnim pokoleniem!” — powiedziało każde pokolenie w historii pokoleń. Pół żartem, pół serio o absurdalnych zachowaniach aktywistów klimatystów.

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

3 komentarze

 1. Bruce Lee 21.04.2024 13:54

  Dobre ,to jest.Bezrefleksyjność ludzi jest nieskończona.

 2. RisaA 21.04.2024 16:34

  Dobre podsumowanie ekoterrorystów.

 3. Irfy 21.04.2024 18:44

  Ekoterroryści działają na zasadzie sekty. Istnieje więc jakiś guru – osobnik charyzmatyczny, cyniczny i znakomicie opłacany przez sponsorów tej błazenady. Guru jest też odpowiedzialny za zwerbowanie odpowiednich sekciarzy i wypranie im mózgów do tego poziomu, żeby na rozkaz wykonali każdą albo prawie każdą głupotę.

  I to właściwie cała filozofia. Rozmowa czy wymiana argumentów z wszelkiej maści “aktywistami klimatycznymi” nie ma jakiegokolwiek sensu. Podobnie, jak bezcelowa jest dyskusja z fanatykiem religijnym, który z obłąkańczym błyskiem w oku wywrzaskuje frazesy o tym, że “Bóg chce tego, czy tamtego. I chce tego natychmiast, od wszystkich”. Równie bezcelowe jest doszukiwanie się w hasłach “szeregowych klimatystów”, tych, którzy przyklejają się do różnych powierzchni płaskich, coś niszczą czy w inny sposób uprzykrzają ludziom życie jakiegoś sensu. To zaprogramowani, bezmyślni sekciarze.

  Jedynym rozsądnym sposobem na pozbycie się ich jest wyśledzenie źródeł finansowania lokalnych guru oraz, o ile to możliwe, odcięcie ich od tych środków. Na przykład, tak na początek, poprzez ich opodatkowanie. Dalej należałoby nakładać maksymalne możliwe grzywny na szeregowych sekciarzy. Tych, którzy blokują, niszczą, przyklejają się, rozbijają imprezy masowe i ogólnie zatruwają życie wszystkim normalnym obywatelom. Z kolei wsadzenie ich do więzień mija się z celem – tworzy tylko męczenników i kandydatów na kolejnych “guru”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.