Policja przerwała ceremonię odcinania genitaliów

Opublikowano: 08.02.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2011

Funkcjonariusze Met Police zrobili nalot na mieszkanie w piwnicy w Finsbury Park w Londynie i aresztowali siedmiu członków sekty Nullo. Mężczyźni brali właśnie udział w ceremonii obcinania genitaliów, transmitowanej w internecie na żywo w systemie pay-per-view.

https://www.youtube.com/watch?v=ci74pD9-qo4

Funkcjonariusze stołecznej policji otrzymali wiadomość, że w jednym z mieszkań w piwnicy w Finsbury Park, w Londynie, może dochodzić do spotkań członków sekty. Met Police zrobiła nalot na kryjówkę i złapała na gorącym uczynku prawdopodobnych członków sekty Nullo – tzw. Nullos (skrót od ang. genital nullification). Mężczyźni Nullos usuwają sobie genitalia, stając się tym samym współczesnymi eunuchami. Główną pobudką poddania się takiemu zabiegowi jest nieutożsamianie się z żadną z płci.

Ze wstępnych informacji wynika, że ceremonia usuwania genitaliów w Finsbury Park transmitowana była na żywo, w systemie pay-per-view. Ceremonię prowadził mistrz, 44-letni Norweg, samozwańczo tytułujący się Twórcą Eunuchów (ang. The Eunuch Maker), jednocześnie właściciel mieszkania w piwnicy. Jeśli natomiast chodzi o pozostałych uczestników, którzy mieli zostać genitaliów pozbawieni, to było to sześciu mężczyzn w wieku 30-60 lat. Domniemany przywódca lokalnego odłamu sekty, Twórca Eunuchów, sam prawdopodobnie jest wykastrowany

Po aresztowaniu policja zwolniła wszystkich mężczyzn za kaucją.

Ceremonia w Londynie wygląda, wypisz wymaluj, jak happening zorganizowany dekadę temu przez Mao Sugiyamę – szalonego artystę, który, ucinając sobie genitalia, chciał publicznie zaakcentować swoją aseksualność. 22-letni wówczas Japończyk – rysownik pozbawił się narządów rozrodczych na oczach gości zaproszonych na specjalny bankiet. Natomiast zaraz po dokonane kastracji artysta, wraz z szefem kuchni, ugotował ze swoich genitaliów danie, które zostało zaserwowane uczestnikom imprezy. Sugiyama nie zatrzymał się jednak tylko na pozbawieniu się genitaliów, ale też usunął sobie w następnej kolejności oba sutki.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.