„Eunuch maker” stanął przed brytyjskim sądem

Opublikowano: 24.03.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1749

45-letni Norweg Marius G. określany jako „eunuch maker” stanął przed brytyjskim sądem. Oskarża się go o dokonywanie kastracji na innych mężczyznach oraz streamowanie ceremonii usuwania genitaliów w internecie za dokonaniem opłaty.

Przed słynnym londyńskim sądem Westminster Magistrates’ Court stanęła grupa mężczyzn związanych z subkulturą lu sektą kastratów „nullo”. Jak czytamy na łamach brytyjskiego portalu informacyjnego „The Guardian” na ich czele miał stać niejaki Marius G. 45-letni obecnie Norweg przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości pojawił się na wózku inwalidzkim. Stało się tak prawdopodobnie z tego powodu, że sam zdecydował się ekstremalną modyfikację swojego ciała — usunięcie nogi, penisa i jednego z sutków.

Jak podaje serwis informacyjny BBC, G. miał być przywódcą grupy przeprowadzającej ekstremalne modyfikacje ciała. W dodatku ten proceder miał im przynosić krociowe zyski. W przeciągu sześciu lat mieli zarobić nawet 200 tysięcy funtów. W jaki sposób? Otóż ceremonie polegające między innymi na usuwanie męskich genitaliów były transmitowane na żywo w internecie. Aby móc je oglądać, trzeba było wykupić dostęp do streamu.

Zarzuty, jakie postawiono 45-letniemu Norwegowi mieszkającemu w londyńskim Tottenham, dotyczą bycia przywódcą szeroko zakrojonego spisku czy też działalności przestępczej, obejmującej do 29 różnych przestępstw związanych z ekstremalnymi modyfikacjami ciała, usuwaniem niektórych części ciała, handlem usuniętymi częściami ciała oraz nagrywaniem i przesyłaniem filmów w związku z tą działalnością. Miała być ona prowadzona między 1 stycznia 2016 a 1 stycznia 2022 roku. Ponadto, oprócz oskarżeń związanych z przestępstwami określanymi, jako grievous bodily harm (GBH), zarzuty wobec G. dotyczą nabywania lub posiadania mienia przestępczego, tworzenie nieprzyzwoitego wizerunku dziecka i rozpowszechnianie nieprzyzwoitego wizerunku dziecka.

Oprócz głównego oskarżonego przed obliczem Westminster Magistrates’ Court stanęło pięciu innych mężczyzn w wieku 65, 28, 47, 35 i 22 lata. Usłyszeli zarzuty związane z przestępstwami związanymi właśnie z GBH. Z kolei przed Newport Magistrates’ Court stanęły trzy osoby (w wieku 60, 37 i 31 lat) lat, a w dniu 19 kwietnia 2023 roku rozpocznie się proces całej dziewiątki przed obliczem słynnego sądu Old Bailey. Dodajmy, iż żaden z mężczyzn nie przyznał się do żadnego z zarzutów.

Metropolitan Police poinformowało, że zarzuty w tej sprawie dotyczą 13 domniemanych ofiar. Naloty w tej sprawie przeprowadzono w Londynie, Szkocji i Południowej Walii w dniu 22 marca 2023, w środę rano. „Zachęcamy każdego, kto miał podobne doświadczenia, do zasięgnięcia porady medycznej w lokalnej klinice zdrowia seksualnego lub u lekarza rodzinnego” – czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez Met Police.

Przypomnijmy, po raz pierwszy o tej sprawie pisaliśmy na łamach „Polish Express” w dniu 7 lutego 2022 roku. Wówczas, funkcjonariusze Met Police zrobili nalot na mieszkanie w piwnicy w Finsbury Park w Londynie i aresztowali siedmiu członków sekty Nullo. Mężczyźni brali właśnie udział w ceremonii obcinania genitaliów, transmitowanej w internecie na żywo w systemie pay-per-view.

Funkcjonariusze stołecznej policji otrzymali wiadomość, że w jednym z mieszkań może dochodzić do spotkań członków sekty. Met Police zrobiła nalot na kryjówkę i złapała na gorącym uczynku prawdopodobnych członków sekty Nullo – tzw. nullos (skrót od ang. genital nullification). Mężczyźni Nullos usuwają sobie genitalia, stając się tym samym współczesnymi eunuchami. Główną pobudką poddania się takiemu zabiegowi jest nieutożsamianie się z żadną z płci.

Ze wstępnych informacji wynika, że ceremonia usuwania genitaliów w Finsbury Park transmitowana była na żywo, w systemie pay-per-view. Ceremonię prowadził mistrz, 44-letni Norweg, samozwańczo tytułujący się „eunuch maker”, jednocześnie właściciel mieszkania w piwnicy. Jeśli natomiast chodzi o pozostałych uczestników, którzy mieli zostać pozbawieni genitaliów, to było to sześciu mężczyzn w wieku 30-60 lat. Domniemany przywódca lokalnego odłamu sekty, Twórca Eunuchów, sam prawdopodobnie jest wykastrowany.
Kiedy rozpocznie się ich proces?

Szacuje się, że na całym świecie jest od 10 000 do 15 000 dobrowolnych Nullos, chociaż ich prawdziwa liczba nie jest nieznana. Dwie trzecie współczesnych, dobrowolnych eunuchów, nigdy nie przyznaje się do tego, że poddała się kastracji.

Autorstwo: Remigiusz Wiśniewski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.