Pokojowy protest przeciwko preparatom na COVID-19

Opublikowano: 31.12.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2293

W Reykjaviku i Akureyri odbyły się dziś pokojowe protesty przeciwko „szczepieniom” preparatem na koronawirusa. W protestach wzięły udział setki ludzi.

Protestowano przeciwko izolacji ludzi, z powodu czegoś co grupa nazywa „przeziębieniem lub bólem gardła”.

Protestujący kwestionowali uczciwość firm farmaceutycznych, bezpieczeństwo „szczepionek” i zwracali uwagę na to, że zmuszanie do nich jest łamaniem praw człowieka. Zebrani twierdzą także, że preparat terapii genowej zwany „szczepionką przeciwko COVID-19” jest lekiem eksperymentalnym.

Wczoraj wieczorem, Sąd Rejonowy w Reykjaviku zatwierdził, że organy kontroli chorób będą mogły zgodnie z prawem wysłać na izolację osoby, u których zdiagnozowano koronawirusa. Izolacja taka może trwać do 10 dni.

Na podstawie: Visir.is
Źródło: IcelandNews.is


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.