MSW uczy dziennikarzy, jak pisać o uchodźcach

Opublikowano: 29.09.2015 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod przewodnictwem minister Teresy Piotrowskiej przeprowadzi warsztaty dla dziennikarzy – wszystko wskazuje na to, że celem jest informowanie o nielegalnych imigrantach zgodnie z linią rządu i unijnych instytucji.

Darmowy transport, obiad i czterogodzinne warsztaty na temat uchodźców – tak MSW będzie starało się urabiać dziennikarzy. Najwidoczniej rząd nie jest zadowolony z przekazu niektórych mediów, dlatego potrzebne są warsztaty co i jak mówić, a czego unikać.

Na swoich stronach internetowych Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Urząd do Spraw Cudzoziemców i Polskie Forum Migracyjne zachęcają dziennikarzy do udziału w warsztatach na temat imigrantów – zapisy trwają od 24 września. Warsztaty odbędą się w przyszły wtorek, w ośrodku dla uchodźców Dębak pod Warszawą.

Tematy warsztatów: „Ja, muzułmanka” – spotkanie z uchodźczynią, „Moje życie w Polsce” – poznaj historie uchodźców, „Fakty i mity” – eksperci o uchodźcach.

Teraz musimy obserwować jaki będzie przekaz o imigrantach przez tych dziennikarzy, którzy wzięli udział w warsztatach, już od najbliższej środy mogą być pierwsze efekty.

Źródło: Niezalezna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kozik
Użytkownik
kozik

POLACY! To już jest zorganizowana akcja. Jeśli się nie ruszycie z miejsc, to BIADA WAM!
11.10 ONR organizuje manifestacje.

Dlaczego Polska ma ponosić koszty z powodu działań USA, Francji, Izraela, UK i niefrasobliwości Merkel?

Jak to możliwe, że w 2013 Putin chciał stworzenia strefy wolnego handlu od Władywostoku po Gibraltar, a 2 lata później jesteśmy skonfliktowani z Rosją, a Europa jest rozbita wewnętrznie, a za to będziemy mieć TTIP i inne ACTA-bis?

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Tusek kazał kopaczowej przyjmować bo mu Merkel kazała a posadka ciepła i szkoda by jej było. Ot cała filozofia proimigracyjności naszej władzy.

Świetlisty
Użytkownik
Świetlisty

No robie co moge ale ludziska zmanipulowane mają juz kwadratowe głowy od TV i mało co do nich dociera

agama
Użytkownik

Putin to jeden z najnormalniejszych dyktatorów na świecie, a nie ma co się łudzić, w systemie demokracji przedstawicielskiej każdy polityk to mniejszy lub większy dyktator