Minister zdrowia wieszczy pandemiczną apokalipsę

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2665

Jak można podsumować tę farsę, w której przyszło nam żyć? Napiszę wam szczerze, że podsumowanie tego „bagna polityczno-medycznego” to nie lada wyczyn. W mojej opinii żyjemy w kraju hmm… w, którym rządzą Idioci? Żyjemy w kraju gdzie sprzedajni głupcy chcą rządzić resztą społeczeństwa, które de facto znajduje się o kilka poziomów rozwoju wyżej aniżeli oni sami? Trudno określić czasy, w których żyjemy, to znaczy ten 2020 rok, 2021 rok. Z pewnością naszym oczom ukazała się bezdenna głupota rządzących (i piszę to ze smutkiem, bo wolałbym, aby naszym pięknym krajem przewodzili patrioci, inteligentni patrioci).

Szanowni Państwo, powiedzcie mi proszę, czy Adam Niedzielski, nazywany przez wielu: „ministrem choroby i nagłej śmierci”, ma pojęcie, o czym mówi? Czy on w ogóle zna się na czymś? Coraz częściej odnoszę wrażenie, że człowiek ten żyje w „krainie czarów”, która oderwana jest w całości od rzeczywistości, i nie ma pojęcia, na czym świat stoi. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że Adam Niedzielski nadaje się jedynie jako „lektor” użyczający głosu do jakiejś tragi-farsy filmowej o tematyce szpitalnej.

Tak zwane „Ministerstwo Zdrowia” pod dowództwem Adasia N. ogłasza, że wariant Delta koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiada za 99% wszystkich obecnie odnotowanych przypadków COVID-19. Media głównego nurtu, określane często mianem „mediów głównego ścieku”, od rana „trąbią” o tej informacji. A ja się pytam gdzie są badania naukowe udowadniające, że faktycznie jest to 99% a nie na przykład 97%? Albo 99,4%? A może 34% lub 69%?

Chociaż nie… Wiecie, co…. Lepiej brzmi 99%, ludzie usłyszą, co jest „grane”, wystraszą się, spanikują i od razu pobiegną zaszczepić się pierwszą, drugą, trzecią a i na zapas czwartą i piątą dawką jedynie słusznej „szczepionki” na „jedynie słuszna chorobę”. Drodzy Czytelnicy, kto jeszcze wierzy w te wróżby wypowiadane przez Adasia N.? Ten człowiek wychodzi, poprawia okulary i mówi o wszystkim i o niczym, ponieważ tylko mówi i mówi i mówi, ale badań naukowych na poparcie wypowiadanych słów NIE PRZEDSTAWIA. Brawo Adaś N. Wróżbita z ciebie pierwsza klasa, być może dorównasz Gandalfowi.

Co dalej? A no dalej Adaś N. Stwierdza, że do końca tego tygodnia liczba pozytywnych wyników testów na „koronkę” przekroczy jeden tysiąc. Słyszycie jeden tysiąc! To nasz koniec, trup będzie ścielił się gęsto, wszyscy umrzemy! Chociaż zaraza… Zaraz… W tym przypadku wróżbita Adaś N. Także nie przedstawił żadnych, ale to żadnych danych i badań naukowych, które obrazowałyby taki rozwój sytuacji. Zatem skąd taka prognoza, znaczy wróżba?

Jest kilka odpowiedzi, pierwsza jest taka, że Adaś N. posiada magiczną kulę, która ukazuje mu przyszłość. Możliwość druga to taka, że Adaś N. Nie ma pojęcia o czym mówi, ale chce coś powiedzieć, a najlepiej coś, co wystraszy ludzi na tyle aby ci biegli, nawet na czworaka, jeżeli tego będzie wymagać sytuacja, do szczepień „na jedynie słuszną chorobę”. A zatem nasz „polski gandalf” jest cwany, ponieważ mówi od rzeczy, ale za to sieje strach. Brawo Adaś N!

I przepraszam, jest jeszcze trzecia opcja, to znaczy Adaś N. Doskonale rozumie, że opowiada całkowite brednie, ale jest jeden drobny szczegół. Oni sami wykreują sobie ten tysiąc pozytywnych wyników testów, wystarczy podkręcić liczbę cykli a test zawsze wskaże, wynik pozytywny. Ot takie są już te testy dokładne i wiarygodne. Z resztą, co tu dużo komentować, cała ta pandemia jest na tyle wiarygodna, co te durne testy PCR. Ale… Brawo Adaś N!

Aha… I na koniec jeszcze jeden hit z „top listy idiotyzmów” Adasia N. Otóż Ministerstwo Zdrowia pod dowództwem naszego Magika Adasia N. Poinformowało, że ponad 90% chorych to osoby nie zaszczepione! I nie zgadniecie, co… W tym przypadku także nie przedstawiono żadnych dowodów, badań, statystyk, niczego! Po prostu oni sobie wychodzą i mówią to i tamto, a media „głównego rynsztoku” powielają te informację, w między czasie puszczając reklamy, najlepiej o lekach. Brawo „Big Pharma” i brawo Adaś N.

Jak można podsumować tę farsę, w której przyszło nam żyć? Napiszę wam szczerze, że podsumowanie tego „bagna polityczno-medycznego” to nie lada wyczyn. W mojej opinii żyjemy w kraju hmm… w, którym rządzą idioci? Żyjemy w kraju gdzie sprzedajni głupcy chcą rządzić resztą społeczeństwa, które de facto znajduje się o kilka poziomów rozwoju wyżej aniżeli oni sami? Trudno określić czasy, w których żyjemy, to znaczy ten 2020 rok, 2021 rok. Z pewnością naszym oczom ukazała się bezdenna głupota rządzących (i piszę to ze smutkiem, bo wolałbym, aby naszym pięknym krajem przewodzili patrioci, inteligentni patrioci).

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. gajowy 21.09.2021 14:30

  Big Pharma nie może po prostu ogłosić fiaska swojego flagowego produktu – szczepionki na COVID. Będą do końca eskalować żądania poddawania się coraz większym restrykcjom.

 2. Szwęda 21.09.2021 15:31

  Nazywając ich głupcami autor tekstu dokonuje niemal ich całkowitego rozgrzeszenia, a nie może być ani tego ani żadnego wybaczenia za zbrodnie jakich dopuścili się na narodzie polskim!

 3. BANDZIORkaq 21.09.2021 22:08

  Oczywiście. Dane, statystyki , informacje , to wszystko jest dyktowane z d**y, równie dobrze można powiedzieć że jutro co drugi Kowalski wstanie z łóżka lewą nogą, więc wszyscy zainteresowani wstaną na pewno prawą, a reszta oleje takie prognozy, bo nie ma to dla nich znaczenia. A już na pewno nikt tego nie sprawdzi, nikt nie podda w wątpliwość , lecz także nikt tego nie jest w stanie dowieść czy udokumentować. Dlatego pan mini(tfu)ster, minimalnie steruje danymi na swoją modłę, a im bardziej się te prognozy sprawdzają tym mniej opierają się na faktach.

 4. woma123 22.09.2021 00:22

  HI

  Dziś byłem na zakupach w jednym CH w Stołecznym Królewskim mieście Krakowie (czasem trzeba kupić coś do żarcia itd). Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy przechodząc obok lokalu zwolnionego niedawno przez jakąś firmę byłem nachalnie zaczepiany przez młodego człowieka abym się zaszczepił (jeślim jeszcze tego nie zrobił). Patrzę, a to punkt szczepień COVID! Ludzie! Oni niebawem będą jeździli mobilnym punktem od domu do domu. Ja cię …. Na co mi przyszło na stare lata. Jak powiedziałem gostkowi że za diabła, nigdy, never ever nie dam się zakazić niezbadaną substancją, to natychmiast się odwrócił i zaczął nagabywać kogoś innego. Gdzie ja żyję?

  DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.