Minister Niedzielski na bezrobociu?

Opublikowano: 07.04.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1708

Zapewne wielu czytelników zadaje sobie pytanie, co się dzieje z byłym ministrem zdrowia w rządzie PiS, Adamem Niedzielskim? Człowiekiem, który uchodzi za jedną z czołowych twarzy covidowego terroru w III RP.

Nadmiarowe zgony, zamknięty szpitale i przychodnie, ludzie odcięci od leczenia, masowe „szczepienia”, nieskuteczne maseczki i sadystyczne kaleczenie otworów nosowych – to wizytówki PiS-owskiej władzy czasów tzw. pandemii. Niedzielskiemu przypadł w tym wszystkim wątpliwy zaszczyt bycia naczelnym zamordystą tego rządu. Z zadania tego wywiązywał się z wielką ochotą, a nawet nadgorliwością.

Jeszcze we wrześniu 2021 roku, tj. na 5 miesięcy przed zakończeniem „pandemii” przez Władimira Putina, minister Niedzielski zorganizował – w jednym z warszawskich marketów – akcję pt. „Bierz przykład z manekina. Maskę noszę nie roznoszę”. Pisaliśmy wówczas: „Ideą przewodnią tej imprezy była promocja maseczek, które – jak wciąż podtrzymują ich producenci oraz korumpowani przez nich politycy i lekarze – zapobiegają zarażeniu na COVID-19. Manekiny w maskach, wystawiane na wystawach sklepowych nie grymaszą, nie narzekają, że się duszą, nie sprzeciwiają się. I taki też, według schematu „Nowej Normalności”, którą w naszym kraju ogłosił swego czasu premier Mateusz Morawiecki, a której pełnowartościowym kontynuatorem jest obecny minister zdrowia, powinien być człowiek. Cichy, podporządkowany, pozbawiony emocji, nieczyniący fochów i niesprzeciwiający się woli i nakazom władz. Człowiek winien być niczym ten sklepowy manekin – bezwolny, milczący i skazany na to, co inni z nim zrobią”.

I co okazuje się dziś? Otóż jeden z czytelników, gdy wybrał się w piątkowe (5 kwietnia br.) południe do marketu na warszawskim Bemowie, omal nie padł z wrażenia. Co ujrzał? A właściwie kogo? Otóż jak gdyby nigdy nic, po Carrefourze spacerował sobie były minister – jak to podkreśla poseł Grzegorz Braun – „choroby i nagłej śmierci”, Adam Niedzielski. Dodatkowy szok – był BEZ MASKI.

Czym dziś zajmuje się dawny strażnik covidowych restrykcji, zwolennik zamykania ludzi w domach, propagator masowego „wyszczepienia populacji” preparatami mRNA, nadal nie wiemy. Skoro spaceruje po sklepach w piątkowe południe, to być może jest bezrobotny? Albo idzie do roboty na popołudnie? Na emeryta wciąż za młody. Wiemy jedno – nie przestrzega sanitarnych restrykcji, którymi przez 2 lata nękał zwykłych ludzi. Nie bierze przykładu z manekina. A powinien, nawet jeśli obecnie restrykcje te nie obowiązują.

Autorstwo: Paweł Sztąberek
Zdjęcie i źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 08.04.2024 08:06

    Dobrze że ludzie są na tyle inteligentni i nie dali mu “z liścia”. Z tekstem, manekin nie narzeka jak dają mu w rylo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.