Malowidła sprzed 10 000 lat mogą przedstawiać Obcych i UFO

Opublikowano: 29.12.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2364

W Indiach, w stanie Chhattisgarh, odnaleziono niezwykłe naskalne malowidła. Archeolodzy są zaskoczeni tym co odkryli i sugerują, że znaleziskiem powinny zainteresować się światowe agencje kosmiczne.

Jeden z hinduskich archeologów, J.R. Bhagat, oświadczył, że malunki odkryte w jednej z jaskiń w okolicy wioski Chandeli przedstawiają istoty, które można uznać za przedstawicieli obcej cywilizacji. Odkrycie to jest kolejnym potwierdzeniem teorii paleokontaktów, czyli założenia, że w czasach prehistorycznych dochodziło do kontaktu między ludźmi i przedstawicielami jakiejś zaawansowanej cywilizacji, co musiało wywrzeć zdecydowany wpływ na prymitywnych mieszkańcach Ziemi.

Archeolodzy z Chhattisgarh przyznają, że nie posiadają kompetencji do badań tych rysunków, ale na pierwszy rzut oka widać, że są konieczne, aby rzucić nieco światła na to odkrycie. Zwracają oni uwagę, że wśród miejscowych ludów istnieje opowieść o „ludziach rohela”, czyli niewysokich istotach, które przyleciały z gwiazd okrągłym pojazdem, a później zabrały na pokład dwóch miejscowych, którzy nigdy nie wrócili już do swojej wioski.

Malunki są wykonane naturalnymi barwnikami, które nieco wyblakły po latach. Dziwne postacie znajdujące się na nich mają nawet w rękach coś, co może być urządzeniem badawczym lub bronią. Ich anatomia wygląda nietypowo – nie mają nosów i ust. Bardzo możliwe, że to wizerunki hełmów ochronnych, będących częścią składową skafandrów podobnych do noszonych przez ziemskich astronautów. Odkrycie z Indii jest tak niezwykłe, że z pewnością można spodziewać się prób jego zdyskredytowania lub zbagatelizowania, ponieważ interpretacja paleokontaktu nie pasuje do ogólnie przyjętej wersji historii.

Autorstwo: M@tis
Zdjęcia: Amit Bhardwaj
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. robcioRR 29.12.2021 14:21

  Pikasso jak zacpal i zachlal to takie karykatury malowal ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. Wielu innych TO SAMO. Askad ten gosc wie ze malowniczy tych rysunkow nie pojedlo grzybkow chalucynogennych lub ziaren spoeysza,albo innych smakolykow? Mogli miec wizje i jazdy? Mogli :))))))

 2. Szurnięty Mędrzec 30.12.2021 05:02

  @robcioRR hipotezy z palca wyciągnięte, już bardziej wiarygodne, że to jednak UFO ich odwiedziło

 3. robcioRR 30.12.2021 12:30

  Szurniety Medrzec. Wszelkie czary mary szamani do dzisiaj robia po porzadnym nacpaniu. Takie wtedy byly czasy i dluuuuugo dluuugo jeszcze potem do czasow wspolczesnych. Jestem za halucynacjami po ziolach i korzonkach. Jak sie porzadnie nawalisz to tez cie UFO porwie na izbe wytrzezwien. 🙂 . Pozdrawiam

 4. Szurnięty Mędrzec 30.12.2021 23:18

  @robcioRR nadal brak konkretów…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.