Kontenerowiec będzie uczył „tolerancji”

Opublikowano: 15.03.2021 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 944

Duński operator kontenerowy A.P. Møller-Mærsk przygotował pomalowane na tęczowo kontenery. Mają one opłynąć cały świat, a swoją podróż zakończą podczas parady mniejszości seksualnych w Kopenhadze. W ten sposób koncern zamierza promować „tolerancję wobec różnorodności”.

Dwa kontenery wykorzystywane do transportu morskiego zostały pomalowane w kolorach ruchu LGBT już w lipcu ubiegłego roku. W tym tygodniu wyruszyły one zaś w trasę po całym świecie. Pierwszy etap podróży obejmuje odcinek z amerykańskiego Los Angeles do japońskiej Jokohamy. Później kontenery przybiją także do portów w Gdańsku czy Petersburgu, aby zakończyć trasę w Kopenhadze.

Tęczowe kontenery dotrą do duńskiej stolicy na tegoroczną edycję „parady równości” Copenhagen Pride 2021. Przedstawiciele A.P. Møller-Mærsk twierdzą, że zewnętrzna strona ich własności ma prezentować podejście przedsiębiorstwa do różnorodności i integracji. W kontenerowcach pokazane będzie zaś osobiste zaangażowanie pracowników koncernu, stąd każdy z nich będzie mógł się w nim podpisać.

Jeden z największych na świecie operatorów kontenerowych twierdzi, że w ten sposób manifestuje politykę firmy wobec osób, które „czują się inne”. Mają one więc czuć wsparcie bez względu na swoje pochodzenie, rasę, płeć, wiek pochodzenie etniczne, wyznawaną religię czy orientację seksualną. Z tego powodu A.P. Møller-Mærsk zachęca wszystkich napotykających na kontenery, aby robili im zdjęcia.

Na podstawie: RynekInfrastruktury.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 15.03.2021 13:57

    Dlaczego Europa myśli tylko o seksie i rasie. Nie promuje się mniejszości innych poza seksualnymi mniejszościami i rasowymi. Może by tak zacząć wspierać na przykład ludzi lubiących świnki morskie. W końcu są mniejszością względem tych co lubią koty czy psy. Trzeba stworzyć problem, ci od świnek morskich muszą sobie zrobić jakieś barwy i paradować ze świnkami morskimi na głowach. W ten sposób będą chcieli wyrazić swoje poparcie dla mniejszości “lubozwierzęcych”. Trzeba zacząć wspierać lubiących węże, jaszczurki i pająki. Bo oni są najbardziej nietolerowani.

  2. Collega 16.03.2021 08:41

    Czy wszystkie kolory tęczy reprezentują wszystkie orientacje, czyli także tych, którzy są hetero i nie akceptują pederastii?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.