Kolejne tankowanie UFO ze Słońca?

Opublikowano: 09.09.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 2341

W ostatnich tygodniach różne satelity słoneczne zaobserwowały wiele dziwnych obiektów w pobliżu naszej najbliższej gwiazdy.

Oprócz sześciokątnych i okrągłych obiektów, uchwycono również ogromny prostokątny statek, który mijał Słońce. Tego typu obiekty są czasem oskarżane o posilanie się słoneczną plazmą, jako czymś w rodzaju paliwa pozwalającego na podróże międzygwiezdne. Kto wie, być może statki Obcych okiełznały fuzję jądrową i korzystają z gwiazd jako baterii?

Do najnowszej obserwacji tego typu doszło 21 sierpnia 2022 r. Ufolodzy dopatrują się w tym obiekcie stacji dokującej dla wlatujących i wylatujących UFO, jednak o tym, co widzicie na ujęciach, zadecydujcie już sami.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 11.09.2022 17:50

    Juz PiS dalby wam zatankowac za darmo i bez podatku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.