Jako naród zostaliśmy oszukani a nasz kraj zniszczony

Opublikowano: 09.11.2022 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1851

Coraz częściej słyszę słowa typu: „tak naprawdę nie wiedzieliśmy co się dzieje”, lub też: „żyliśmy w mroku sytuacji, nikt nie wiedział jak postępować”. Tego typu opinie pojawiają się w związku z tak zwaną „PLANdemią” choroby COVID-19 i dotyczą wielu krajów całego globu. Cóż zatem rzec? Ano, należy zauważyć, że prawda coraz bardziej się przebija a ci „sanitarni terroryści” po prostu zaczynają się bać i próbują zawczasu się „wybielić”.

Oczywiście wszelkie tego typu „wymówki” są warte tyle, co „medyczne wykształcenie” naszego Ministra Zdrowia, to jest Adasia Niedzielskiego. Zaznaczę, że nie ma on wykształcenia medycznego, a jest EKONOMETRĄ! O „reszcie” jego „ferajny ekspertów” wspominał nie będę, gdyż szkoda na to czasu. Niemniej jednak do czego zmierzam? Otóż Mateuszek Morawiecki, Adaś Niedzielski, Jaruś Kaczyński poprowadzili, w mojej opinii, naszą ojczyznę nad przepaść.

Dramatyczne skutki ich decyzji są już w części znane, jak chociażby ponad 200 000 nadmiarowych zgonów, i tutaj zaznaczam, że nie z powodu choroby COVID-19, ale z powodu samobójczej walki z nią. W mojej opinii to nie „PLANdemia” COVID-19 zniszczyła Polskę, ale realna pandemia o nazwie PiS oraz ich „medyczni eksperci” od COVID-19. Boże, chroń nas przed wojną, chorobą, nędzą i posłami PiS.

Piszę o tym, ponieważ NIGDY, ale to zaznaczam raz jeszcze: NIGDY, nie możemy zapomnieć o zdradzie jakiej „oni” się dopuścili i jaki ogrom zła spuścili na naszą Ojczyznę, na nasz Naród. W pewnym sensie, to czego się dopuścili jest tak straszne, że aż trudne do wyobrażenia, ale jednak… Oni tego dokonali i robili to dzień po dniu, z „uśmiechem” na twarzy, spoglądając wprost do kamery i polecając NIEPRZEBADANĄ „szprycę” na COVID-19, oraz wprowadzając całkowicie AUTODESTRUKCYJNE „lockdowny”.

W miarę upływu czasu wychodzi na jaw, że my, jako naród, zostaliśmy okłamani, oszukani, oszukani i raz jeszcze oszukani. Maski nie zrobiły nic, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa (którego śmiertelność jest na poziomie grypy), dystans społeczny nie spowolnił rozprzestrzeniania się wirusa (którego śmiertelność jest na poziomie grypy), a blokady (lockdowny) nie zrobiły nic poza zwiększeniem chorób psychicznych, stworzeniem ubóstwa, ogłupieniem naszych dzieci i zniszczeniem gospodarki.

A jednak wymagano od nas (w wielu przypadkach ZMUSZANO), abyśmy „zaufali nauce”. Teraz, gdy te rzeczy stają się powszechnie znane, to do przeciętnego człowieka dociera jak dał się „wydymać” tym „cwaniakom w garniturach” oraz Wielkiej Farmacji. Toteż wzywamy do tego, aby proces międzynarodowy, który odbył się w Norymberdze po II wojnie światowej, obył się ponownie. Tym razem jednak za cel powinno wziąć się tę „PLANdemię COVID-19” i jej „proroków” oraz „propagatorów”, i oczywiście „siewców śmierci i propagandy”.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że „operacja”, która doprowadziła do pandemii COVID-19, była stricte diaboliczna na każdym poziomie. W mojej opinii „oni” doskonale wiedzieli, że to, co robią, jest nienaukowym nonsensem, a mimo to nadal to robili. Toteż „oni” chcą teraz bardzo szybko „przeskoczyć” do przodu, aby w ten sposób uniknąć konsekwencji. Mam nadzieję, że to im się nie uda.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 09.11.2022 18:26

    Niestety uda im się…. Oni tylko wykonywali wytyczne globalistów i włos im z głowy nie spadnie…taka prawda..A kozły ofiarne zawsze się znajdą. Ale oni nimi nie bedą..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.