Chińczycy niszczą ogródki warzywne walcząc z COVID-19

Opublikowano: 23.04.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3194

Ciąg dalszy paranoi covidowej w Chinach. Chińczycy w strojach kojarzących się z filmami katastroficznymi, niszczą żywność, która jeszcze nie urosła, ponieważ może rozprzestrzeniać chorobę COVID-19.

Nie wiadomo w jaki sposób warzywa miałyby zarażać ludzi koronawirusem, ale wygląda na to, że władze uważają śmierć z głodu za mniej groźną od przebycia niezbyt śmiertelnej choroby.

Kolejne wideo z Szanghaju pokazuje dostawę żywności do obozu kwarantanny covidowej.

https://www.youtube.com/watch?v=YS1FV_M7ZPU

Kolejne dziwaczne obostrzenia dla kierowców w Chinach. Władze plombują drzwi do szoferki i każą sikać do wiader.

Na koniec kompilacja nagrań nagłych śmierci i zawałów serca w Chinach, za które odpowiadają najprawdopodobniej „szczepienia” preparatami terapii genowej przeciwko COVID-19.

Czy nagłe śmierci stały się czymś powszechnym i „normalnym”?

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: T.me, YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.