Dziennikarka CNN otrzymywała instrukcje z Departamentu Stanu USA

Opublikowano: 30.11.2015 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

W USA wybuchł skandal wokół korespondencji mailowej między dziennikarką CNN Alicą Labott a urzędnikiem z Departamentu Stanu Philipem Rainesem. Okazało się, że posty na “Twittera” na temat ataku na amerykańską ambasadę w Bengazi w styczniu 2013 roku dziennikarce podyktował Raines, który zajmował wtedy stanowisko doradcy zastępcy sekretarza stanu.

Dziennikarka amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN Alice Labott znalazła się w centrum skandalu. Z odtajnionej korespondencji mailowej między nią a urzędnikiem z Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych wynika, że otrzymywała od niego instrukcje.

W styczniu 2013 roku Labott relacjonowała senackie posiedzenia w sprawie ataku na amerykańską ambasadę w Bengazi. Dziennikarka uzgadniała treść postów na Twittera z Philipem Rainesem, który zajmował wtedy stanowisko doradcy zastępcy sekretarza stanu.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Straszny skandal.
Co jakiś czas w USA ujawniana jest historia sterowania “niezależnymi dziennikarzami” przez służby, polityków, wojsko.
Minie odpowiedni okres czas i ludzie powołujący się na tę informacje i tak będą wrzucani do worka z “teoriami spiskowymi”, w najlepszym przypadku będą oskarżani o nadinterpretacje faktów.

beth
Użytkownik
beth

W mojej ocenie myślę, że warto poznać treści niesione przez niezależne pismo BIBUŁA =>media jako instrument włądzy => skutek => formowanie umysłów;

http://www.bibula.com/?p=76709