Plany propagandowe CNN na najbliższe lata

Opublikowano: 10.09.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1278

Po zniszczeniu gospodarek świata wojną propagandową wokół koronawirusa, obecnie media głównego nurtu szykują kolejny globalny atak podparty propagandą klimatyczną. O ile wirus i klimat mają ze sobą niewiele wspólnego, to mają one być wykorzystane do budowania dalszej presji na społeczeństwa, zmuszającej je do podporządkowania się zmianom obecnie trwającej postindustrialnej transformacji.

Plany te wygłosił na nagraniu ukrytą kamerą Charlie Chester, dyrektor techniczny CNN. Całość została nagrana i opublikowana 14.04.2021 r. przez organizację Project Veritas.

Na nagraniu Chester stwierdził: „Oni się do tego przyczepią. Ogłosili już w naszym biurze, że kiedy opinia publiczna będzie na to otwarta, zaczniemy skupiać się głównie na klimacie… Klimat, jak globalne ocieplenie i to będzie nasz następny, nie wiem. Szukam właściwego słowa? To będzie nasz cel [CNN]. Na przykład, naszym celem [CNN] było usunięcie Trumpa z urzędu, prawda? Nie mówiąc tego wprost, tak właśnie było, prawda? Więc naszą następną rzeczą będzie świadomość zmian klimatycznych”.

Zapytany o to, jak będzie to wyglądało, stwierdził: „Nie wiem. Nie jestem pewny. Mam wrażenie, że będzie to po prostu ciągłe pokazywanie filmów, takich jak zmniejszanie się lodu i ocieplenie pogody, i jaki to ma wpływ na gospodarkę. I naprawdę skupianie się na tym”.

Zapytany o to kto o tym decyduje odpowiedział: „Szef stacji”.

Zapytany czy to zatwierdził Zucker, stwierdził: „Zucker, tak. Wyobraź sobie, że ma radę i wszyscy dyskutują, gdzie zmierzają… Więc to jest jak następna historia pandemiczna, którą zamęczymy na śmierć, ale ta ma długi okres. Wiesz, co mam na myśli? To nie tak jak definitywne zakończenie pandemii, czy wiesz jak… Zmniejszy się do tego stopnia, że nie stanowi już problemu. Klimat potrwa lata. Więc prawdopodobnie będą w stanie to wykorzystywać przez jakiś czas”.

„A więc przeładowanie [doniesień medialnych] zmianami klimatycznymi?” – zapytała osoba nagrywająca ukrytą kamerą. „Przygotuj się, nadchodzi” – odpowiedział jej Charlie Chester.

Z tej prostej rozmowy wyłania się kolejny temat usprawiedliwiający wprowadzanie drastycznych zmian w ekonomii, produkcji, żywności itd., jak dzieje się teraz np. w Niderlandach, gdzie rząd niszczy lokalne rolnictwo, aby zrobić miejsce dla przemysłowego wytwarzania syntetycznej żywności. Podobne działania są skodyfikowane w innych krajach. Np. w Anglii do 2050 r. wołowina i jagnięcina zostaną w pełni „wycofane”, wszystkie krajowe lotniska będą musiały zostać zamknięte, budowa nowych budynków będzie niedozwolona itd.

Teraz politycy, podobnie jak przy COVID-19, oprą się na propagandzie klimatycznej, aby usprawiedliwić stosowanie terroru, zabieranie własności, niszczenie całych obszarów gospodarki i redukcję zużycia paliw kopalnych.

Źródło: PrisonPlanet.pl

17

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.