„Seryjny morderca muzułmanów z nienawiści” to muzułmanin

Opublikowano: 12.08.2022 | Kategorie: Media, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1742

Choć media mocno podkreślały religię ofiar, nie zrobiły tego samego z religią mordercy.

Media nagłaśniały poszukiwanie seryjnego mordercy, który pozbawił życia kilku muzułmanów w USA. Sam prezydent Biden napisał na „Twitterze”: „Jestem zły i zasmucony straszliwymi zabójstwami czterech muzułmańskich mężczyzn w Albuquerque. Podczas gdy czekamy na pełne śledztwo, moje modlitwy są z rodzinami ofiar, a moja administracja mocno popiera społeczność muzułmańską. Na te nienawistne ataki nie ma miejsca w Ameryce”. Jak widać, według prezydenta ataki te miały być podyktowane „nienawiścią do muzułmanów”.

Gdy policji udało się znaleźć i aresztować sprawcę, media nie podały w zajawkach jego nazwiska, lecz określiły go „51-letnim mężczyzną”. Na przykład telewizja CNN napisała na „Twitterze”: „51-letni mężczyzna został aresztowany i oskarżony w związku z niedawnymi zabójstwami dwóch muzułmańskich mężczyzn w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, podała policja”. Jak widać, media uznały wyznanie ofiar za kluczowe w sprawie.

Po tym, jak policja w Albuquerque otrzymała wskazówki od społeczności muzułmańskiej na temat podejrzanego, urzędnicy ogłosili, że Muhammad Syed został zatrzymany. Syed, sunnicki muzułmanin z Afganistanu, podobno celował w ofiary, ponieważ był zły, że jego córka poślubiła szyickiego muzułmanina. Jego wiara i pochodzenie jakoś się nie przebiły do nagłówków…

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: RebelNews.com, Twitter.com [1] [2]
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.