Po „pandemii” przyjdzie czas na „zmiany klimatyczne”

Opublikowano: 25.04.2021 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1829

Informacja, o której chcę wspomnieć, czyli niedawne ujawnienie wypowiedzi dyrektora CNN na temat „pandemii”, przez media „głównego nurtu” przewinęła się dość niepostrzeżenie. Trudno się zresztą dziwić. Sprzedajny i zaangażowany ideologicznie medialny mainstream unika tematów, które mogłyby w jakiś sposób obnażyć metody manipulacji jakimi się posługuje.

Dziś już wiadomo, że np. na kampanii szczepionkowej rządu III RP utuczyły się media proPiSowskich braci Karnowskich (400 tys. zł) i Tomasza Sakiewicza (łącznie 400 tys. zł), ale także Polsat (2,57 mln zł), RMF FM (3 mln zł), czy fundacja Lux Veritatis związana z Radiem Maryja (400 tys. zł). Ciekawe, czy pieniądze nie trafiły też do poszczególnych dziennikarzy ostro udzielających się m.in. na „Twitterze”, którzy bezceremonialnie stręczyli nam konieczność noszenia masek i zbawczą rolę szczepionek w „walce z pandemią”, obrażając przy okazji osoby o innych poglądach.

Wróćmy zatem do wspomnianego na wstępie pana z CNN. Dyrektor techniczny tej stacji, Charlie Chester został – jak podają amerykańskie media – potajemnie nagrany podczas randek z kobietą, która okazała się podstawioną przedstawicielką portalu „Project Veritas”. Ów dyrektor chwalił się kobiecie, że gdyby nie CNN, nie dałoby się obalić Donalda Trumpa. „Spójrzcie, co zrobiliśmy, my wypchnęliśmy Trumpa. (…) Na 100 proc. wierzę, że gdyby nie CNN, nie wiem, czy Trump zostałby odsunięty od władzy. Przyszedłem do CNN, bo chciałem być tego częścią” – mówi bez zażenowania.

Ale ciekawsze wydają się fragmenty dotyczące „pandemii” i związanej z nią liczby zgonów, bo to że stacja miała antytrumpowskie oblicze nikogo raczej nie powinno dziwić. „Mam poważny problem z tym, jak wyliczamy, ile osób umiera każdego dnia. (…) Zróbmy te statystyki wyższymi, na przykład, dlaczego nie są, wiesz, dostatecznie wysokie, dzisiaj. Wyższe byłyby lepsze” – mówi Charlie Chester w ujawnionych nagraniach. Jak podało Radio Zet, stacja Chestera zawyżała liczbę zgonów z powodu Covid-19. „To zmartwienie, ten strach naprawdę napędzają wyniki. Strach to ważne rzeczy, które sprawiają, że słuchasz” – dodał. Według niego „strach” to powód, dla którego CNN tak często pokazuje statystyki dotyczące koronawirusa w USA.

Z kolei TVP.info przytoczyło inny fragment wypowiedzi Chestera, który zdaje się mówić więcej niż to się na pozór wydaje, choć do zamulonych umysłów ludzi, wierzących całkowicie w to, co mówią media, raczej i tak to nie dotrze. Cóż takiego ujawnił dyrektor techniczny CNN? Ni mniej ni więcej tylko to, że po „pandemii koronawirusa”, kolejnym tematem, którym stacja CNN będzie straszyła ludzi będą „zmiany klimatyczne”. Według Chestera, temat covid-19 powoli zaczyna się ludziom „przejadać”. Polskie media „głównego nurtu” już się w tę narrację włączają. „Zmiany klimatyczne” to – w zasadzie – od trzech dni temat numer jeden.

Czyli wciąż strach, strach i strach… A biedne ludziska wciąż w to wszystko wierzą…

Autorstwo: PS
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BANDZIORkaq 25.04.2021 16:45

    Aż strach się bać.

  2. MrMruczek 25.04.2021 23:17

    Akurat, w temacie zmian klimatycznych, to na prawdę jest się czego obawiać, szczególne, że lądy zamieszkują już w 97% tylko ludzie, nasze zwierzęta i rośliny. Zmiany klimatu oraz działania korporacji doprowadzą do tego, że wyginie większość życia w oceanach oraz zniknie te ostatnie 3% dzikiej przyrody lądów, co równoznaczne będzie z całkowitym zanikiem bioróżnorodności, bez której ani my, ani nasze zwierzęta i rośliny nie przeżyjemy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.