Zaszczep się lub noś maskę – wybór należy do Ciebie

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2574

Prezydent Joe Biden ogłosił „wspaniały dzień dla Ameryki” po tym, jak zapadła decyzja o likwidacji obowiązku noszenia masek przez osoby zaszczepione przeciw COVID-19.

W czwartek w USA złagodzono wytyczne w sprawie noszenia maseczek i dystansu społecznego dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Prezydent Joe Biden zaraz po ogłoszeniu tej decyzji zdjął maseczkę ochronną w Gabinecie Owalnym i stwierdził, ze to „wspaniały dzień dla Ameryki”. Następnie wraz z wiceprezydent Kamalą Harris i personelem Białego Domu udał się bez zakrywania twarzy do ogrodu różanego w Białym Domu, aby ogłosić Amerykanom wiadomość o nowych wytycznych.

Z kolei na jego koncie na „Twitterze” pojawił się wpis o treści: „Zasada jest teraz prosta: zaszczep się lub noś maskę, dopóki tego nie zrobisz. Wybór należy do Ciebie”.

Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. edek 15.05.2021 20:56

  To jest tylko atrapa człowieka wykorzystywana przez pociągających za sznurki pacynki…
  Prawdziwi zbrodniarze są nadal w cieniu.

 2. edek 15.05.2021 21:16

  Operacja likwidacji Polski:
  UJAWNIAMY szokujące fakty ws. ustawy o zasobach własnych UE! To ogromna piramida finansowa?
  https://www.youtube.com/watch?v=b0Tz9O6nMR8

 3. woma123 15.05.2021 23:59

  HI

  Rozumiem, że ten rodzaj dyskryminacji pozostaje w zgodzie z amerykańską konstytucją oraz jej poprawkami. Szczęścia zatem życzę temu narodowi…

  DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.