Szykujcie maski i podwijajcie rękawy!

Opublikowano: 13.09.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4133

Dr Theresa Tam, Dyrektor ds. Zdrowia publicznego w Kanadzie, po raz kolejny zaczęła dostarczać Kanadyjczykom nowe „informacje” o COVID-19.

We wtorek, mając na sobie maskę N-95, nagabywała Kanadyjczyków, aby otrzymali nową szczepionkę mRNA, która jest promowana dla wszystkich już od 6 miesiąca życia, mimo że nie przeszła testów klinicznych, a w USA zatwierdzono ją z powodu „sytuacji nadzwyczajnej”, choć żadnej sytuacji nadzwyczajnej nie ma. Nie notuje się żadnego nadzwyczajnego wzrostu liczby zgonów.

Ponadto szczepionka nie jest nakierowana na najbardziej upowszechniony obecnie wariant wirusa Eris, lecz na XBB.1.5, którego jest kilka procent.

„Jak w przypadku wszystkich chorób wirusowych układu oddechowego atomizery odkażające do nosa oraz płukanie gardła stanowią bardzo dobrą ochronę” – podkreślają lekarze.

Tam wezwała wszystkich Kanadyjczyków, by nosili maseczki w sezonie wirusów oddechowych, nawet jeśli nie są chorzy, mimo że w 2020 roku na początku pandemii COVID-19 sama stanowczo odradzała ich zakładanie, co dokumentuje poniższe wideo.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 13.09.2023 18:33

    Kolejna ,,covidiotka,,…Ciekawe ile dostała w ,,łapę,,?…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.