Polsko – obudź się!

Opublikowano: 31.05.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1953

„Oczywiście potrzebujemy szczepionki, która będzie skutecznie działała w wyższym przedziale wiekowym, ponieważ te osoby są najbardziej narażone na ryzyko powikłań. Szczepionka musi działać u osób starszych, jednak mimo to wystąpią skutki uboczne. Dlatego jeśli mamy około 1 na 10 000 przypadków tego typu skutków ubocznych, to minimum 700 000 ludzi będzie cierpieć z tego powodu w samej Ameryce. Skuteczność szczepionek u osób starszych jest zawsze ogromnym wyzwaniem. Okazuje się, że szczepionka przeciw grypie nie jest tak skuteczna u osób starszych. I w tej właściwej decyzji, „no dobra, dajmy szczepionkę całemu światu”, rządy będą musiały być mocno zaangażowane, ponieważ będzie istniało duże ryzyko powikłań a zatem i strat wśród ludzi, wystąpią również liczne pozwy o odszkodowania” – powiedział Bill Gates w wypowiedzi dla Amerykańskiej stacji CNBC.

To szokujące i przeczące zdrowemu rozsądkowi, jednak decyzja zapadła, minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski, człowiek ślepo zapatrzony w globalistę i propagatora depopulacji, multimiliardera Billa Gatesa, chce najpierw przeprowadzić testy na koronawirusa na całej populacji kraju, a potem wprowadzić obowiązkowe szczepienia na COVID-19. Niestety, to nie teoria spiskowa, tylko oficjalne stanowisko resortu zdrowia. „Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem” – powiedział wiceminister zdrowia Andrusiewicz.

Minister Szumowski podczas konferencji prasowej powiedział jasno: „trzeba będzie kupić szczepionkę na COVID-19 dla każdego Polaka” i dodał: „kiedy tylko szczepionka pojawi się na rynku, będę rekomendował, by była obowiązkowa – donosi portal NaszaPolska.pl. Oczywiście będą przeprowadzać badania na COVID-19 tymi super sprawdzonymi testami, które wykrywają SARS-CoV-2 u kozy, owcy w papai a nawet w oleju silnikowym. Swoją drogą, interesujące jest czy ów olej silnikowy już został ozdrowieńcem, czy może nadal przebywa pod respiratorem?

Coraz więcej Polaków wie, że cały ten chaos, ta nakręcana przez media głównego nurtu psychoza z Covid-19, to operacja tak zwanej fałszywej flagi. Drodzy Czytelnicy, spójrzmy na to trzeźwym okiem, i abstrahując od tego zalewu manipulacji medialnych zastanówmy się nad dwiema podstawowymi kwestiami. Pierwsza to pytanie o istnienie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 a druga to krajowy lockdown zafundowany przez Ministra Zdrowia Łukasz Szumowskiego, czy był on potrzebny?

Odpowiadając na pierwsze pytanie należy wyraźnie napisać, że koronawirus SARS-CoV-2, powodujący chorobę COVID-19 istnieje. Został on wyprodukowany przez człowieka w Chińskim laboratorium, w Wuhan, dlatego też to Chiny ponoszą pełną odpowiedzialność za obecny kryzys światowy. Jednak szalenie ważne jest, aby zrozumieć, że samo istnienie SARS-CoV-2 nie determinuje istnienia pandemii tegoż koronawirusa, jaką możemy obecnie obserwować w mediach.

Istnienie owej iluzorycznej pandemii, tak ją należy nazwać, zostało oparte o wyniki testów na obecność koronawirusa, które to testy przez wiele ośrodków naukowych z całego świata zostały już podważone, a nawet wyśmiane. Doskonałym dowodem na to są wyniki, otóż te mityczne testy wykazały wielokrotnie obecność SARS-CoV-2 u roślin, owoców, rzeczy martwych a nawet w oleju silnikowym. Zatem, należy zadać pytanie czy świat zwariował? Skąd takie pytanie?

Otóż podjęto decyzję o zamknięciu gospodarek wielu krajów na podstawie rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia, która jak się okazuje, silnie współpracuje z reżimem w Chinach, wraz z nim tuszując prawdę. Co to oznacza? Uwierzono kłamstwu, rozpowszechnionemu przez kłamców i podpartego kłamliwymi testami, które są zdolne wykazać obecność koronawirusa SARS-CoV-2 dosłownie wszędzie.

A teraz odpowiedz na drugie pytanie o słuszność lockdownu wprowadzonego w Polsce na wniosek Łukasza Szumowskiego. Odpowiedz jest jedna, decyzja ta była błędna a jej skutki to wzrost bezrobocia, skali popełnianych samobójstw, upadku wielu firm, zwolnienia, niepewność, depresje, rozpad wielu rodzin. Tak, Drodzy Czytelnicy, o tym media głównego nurtu nie poinformują, jednak za tą decyzją kryje się otchłań ludzkiej tragedii. Nie potrzeba pisać, kto za to odpowiada, to oczywiste.

Zaiste, jednak to, co obecnie czyni rząd Polski, na czele z Łukaszem Szumowskim, to nie mieści się w głowie. Nie jest możliwe by człowiek z tytułem profesora nie dostrzegał błędnych decyzji, jakie podejmuje. Zatem albo faktycznie Szumowski stał się ofiarą chwilowego zaćmienia umysłu i tego nie rozumie, albo w grę wchodzą gigantyczne pieniądze i z pełną świadomością oraz cynizmem realizuje on nakreśloną z góry agendę.

Na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Firmy budowane przez lata upadają z dnia na dzień, wielu ludzi popełnia samobójstwa ze względu na koronawirusa, ponieważ zostali napojeni lękiem płynącym z ekranów telewizora. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody, tym bardziej, że Łukasz Szumowski już dziś wspomina o obowiązkowych szczepieniach.

I na koniec jeszcze jedna, kwestia, ale niezwykle ważna. Łukasz Szumowski będzie również odpowiedzialny za sytuację, w której na jesień wielu Polakom dosłownie wysiądą płuca. Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

„Niech każdy decyduje sam, jakie leki chce przyjmować, jakich nie. Lekarz ma być doradcą, a nie dyktatorem. A państwo nie jest właścicielem naszych ciał” – uważa Wojciech Cejrowski i trudno się z nim nie zgodzić.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 28, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Garstka psychopatów chce zniszczyć świat:
https://www.youtube.com/watch?v=4c9Btd_Ga0I

Foxi
Użytkownik
Foxi

Dobry tekst.

sga
Użytkownik
sga

polski to tylko z nazwy ten rzad :P
morawiecki wiadomo
zonka dudy wiadomo
kaczki jakies pociotki wiadomych
moze warto zainicjowac akcje badania genow politykow.

NORB
Użytkownik
NORB

Nie mam wątpliwości, że obecnie w rządzie i urzędach znajdują się ci, którzy ze Słowianami nie mają wiele wspólnego. Wprowadzenie zasady WIR (Weto, Inicjatywa, Referendum) – zmieni wszystko. Za pomocą obywatelskiego weta, czy inicjatywy będzie można przeprowadzić referendum i np. odwołać ministra wprowadzającego idiotyzmy pokroju obecnego, czerwono-gębęgo ministra od niezdrowia. WIR !