Niezaszczepionym wstęp wzbroniony!

Opublikowano: 06.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1977

Dyrektor zdrowia publicznego Ontario w Kanadzie mówi, że ci, którzy odmówią przyjęcia szczepionki COVID, nie będą mieli „swobody poruszania się” i będą musieli nadal nosić maski.

Dr Davida Williamsa zapytano, czy „wydałby jakieś zalecenia dotyczące obowiązkowych szczepień”. Williams przyznał, że „nie możemy nikogo zmusić do zaszczepienia się”, ale ludzie, którzy nie przyjmą szczepionki mogą mieć poważnie ograniczoną swobodę poruszania się. „To, co możemy zrobić, to że jeśli nie masz szczepionki, to nie możesz wejść do tego czy innego miejsca bez innych środków ochronnych” – powiedział Williams. „To, co może być obowiązkowe, to dowód… szczepienia, aby mieć swobodę poruszania się… bez noszenia innego rodzaju osobistego wyposażenia ochronnego” – dodał.

Williams zasugerował również, że ludzie nie mieliby możliwości wchodzenia do pewnych miejsc jak szpitale czy domy opieki bez szczepienia, “gdyby istniało ryzyko”.

Jeśli bary, restauracje, kina, obiekty sportowe, linie lotnicze, pracodawcy i inne osoby uznają szczepienie za obowiązkowy warunek świadczenia usług, każdy, kto odmówi jej przyjęcia, zostanie de facto zablokowany, a jego życie towarzyskie i mobilność zostaną zahamowane.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
username
Użytkownik
username

Zbierze się w wtedy osoby, i masowo zaskarży te praktyki w odpowiednie miejsca.

Collega
Użytkownik

@username – nie będziesz miał komu się poskarżyć. Wspomnisz moje słowa

Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

Czy tylko ja mam wrażenie, że wyłącznie bezlitosne zabicie tych bestii może powstrzymać to ogólne szaleństwo?