Mniej myślcie o zdrowiu pacjenta, więcej o zdrowiu planety!

Opublikowano: 15.10.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 942

W niedawno opublikowanym na łamach – dotychczas renomowanego – pisma medycznego „British Medical Journal”, padają słowa, aby lekarze mniej myśleli o zdrowiu swoich pacjentów, a więcej o zdrowiu planety.

Artykuł wstępny periodyku „BMJ”, napisany przez samą redakcję, otwiera specjalne wydanie pisma poświęcone nadchodzącemu szczytowi klimatycznemu COP26 w Glasgow w Szkocji. Propagandziści, którzy opanowali również pisma naukowe i periodyki medyczne, nakłaniają lekarzy aby myśleli według mantry „ocieplenia planety” i „zmian klimatycznych” oraz aby „pracownicy służby zdrowia (…) nauczyli się redukować nadmierną diagnozę i nadmierne leczenie [gdyż] (…) przyczynia się to do emisji gazów cieplarnianych”.

Według tak powszechnej dzisiaj nowomowy i pseudonauki, następuje wyliczane „ekologicznych kosztów” opieki zdrowotnej, mającej odpowiadać za 4-5 procent globalnej emisji gazów cieplarnianych. W artykule pt. „Zmiany klimatyczne będą wymagały radykalnej reformy sposobu praktykowania medycyny”, autor Rammya Mathew twierdzi, że np. „Coraz wcześniejsze diagnozy raka współczesnej medycyny, są kolejną przyczyną zwiększenia emisji gazów cieplarnianych”.

Dalej następują propagandowe nawoływania, aby „zaadoptować na całej planecie głównie żywność na bazie roślinnej, a podróże odbywać jako kombinacja pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i środkami transportu publicznego, co znacznie przyczyni się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i polepszy nasze zdrowie”.

Niezwykle niebezpieczne dla ludzkości inicjatywy w rodzaju oenzetowskiego COP26, finansowane przez takie giganty, jak np. firma farmaceutyczna GlaxoSmithKline, Microsoft, Unilever czy Hitachi, stawiają sobie ze cel całkowite zaprzestanie korzystania z paliw kopalnych oraz ochronę „naturalnego habitatu”, w którym człowiek stanowi oczywiście najbardziej destrukcyjny element, godny również ilościowej redukcji.

Możemy być całkowicie pewni, że w myśl swoich idei, delegaci z kilkudziesięciu krajów świata na tę mającą się odbyć na przełomie października i listopada konferencję COP26 w Glasgow, przyjadą rowerami, będą mieszkali pod namiotami przyrządzając sobie na słonecznych kuchenkach potrawy z korzonków i robaków.

Na podstawie: BMJ.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 15 , średnia ocena wartości wpisu: 4,67 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.