Marsz Niepodległości i Marsz Antyfaszystów

Opublikowano: 12.11.2017 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 669

Tegoroczny Marsz Niepodległości środowisk nacjonalistycznych odbył się w Warszawie pod hasłem „My chcemy Boga”. Odbyła się też antyfaszystowska kontrmanifestacja środowisk lewicowych pod hasłem „Polska ludowa, nie narodowa”. Poniżej przedstawiamy relacje wideo z obu wydarzeń i kilka zdarzeń okołowydarzeniowych.

Krótka migawka na rozgrzewkę…

Donald Tusk wygwizdany na uroczystościach państwowych przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Obywatele RP chcieli zablokować Marsz Niepodległości, ale policja przewiozła ich na komisariat przed rozpoczęciem marszu.

Kilka niezależnych od siebie relacji z Marszu Niepodległości.

Krótkie filmy z Marszu Antyfaszystowskiego (nie ma dłuższych w internecie).

Zadyma na dworcu w Warszawie.

Brytyjska prasa nazwała Marsz Niepodległości “pochodem faszystów”.

Przygotował: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. jarek 12.11.2017 11:31

  Nacjonalizm “postawa społeczno-polityczna uznająca NARÓD za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki” szacunek dla organizatorów, byłem, widziałem ogólnie super i nie zmieni tego kilka transparentów typu “biała rasa” bo na tyle tysięcy to było marginalne chociaż telewizje jedynego słusznego nurtu od wczoraj uczepiły się dwóch plakatów i tego się trzymają. A tak apropo nie widziałem Czarnego Bloku może po prostu nie zauważyłem. Antifa – pisząc o nich antyfaszyści ktoś kto nie wie mógłby pomyśleć wspaniali ludzie, przeciwko przemocy za pokojem tyle że już nie są przeciwko zbrodniczemu komunizmowi co więcej dla wielu sowieci są bohaterami. Dlaczego antifa nie jest organizacją – bo są taką extremą że w każdym kraju by ich zaraz zdelegalizowali. Jako szary obywatel mogę wypowiadać sobie co chcę, mogę jak to mówił Bolek “być za a nawet przeciw” ale od publicysty wymagał bym rzetelności i nie nazywanie uczestników Marszu Niepodległości faszystami ( odbyła się kontrmanifestacja antyfaszystów) moją Babcię zamordowali niemcy i to mnie można nazwać antyfaszystą( nie mam zamiaru im wybaczać) pewnie bliżej mi jako antyfaszyście do tak “wspaniałych ludzi” jak antifa tfu tfu. Do wszystkich uczestników Marszu – dzięki i do zobaczenia za rok

 2. jarek 12.11.2017 13:42

  @arnold
  Wasz wódz stalin też za wielki nie był.

 3. jarek 12.11.2017 13:44

  Brawo admin może chociaż na Wolnych Mediach będzie jakaś kultura.

 4. Hassasin 13.11.2017 13:28

  Cholera ! Mieszkania w Polsce zdrożeją ! Taka reklama na cały świat. Dużo białych ludzi zapragnie mieszkać w Naszym kraju. Samospełniające się przepowiednie :]

 5. kwas 13.11.2017 15:54

  @jarek – Twoją babcię zamordowali Niemcy, a resztę Polski szczęśliwie wyzwolili “Sowieci”, których przy tym zginęło 600000.

 6. 8pasanger 14.11.2017 02:11

  Ja jestem Polakiem i dla mnie też uczestnicy marszu to faszyści.Jeden z organizatorów rzecznik MW publicznie sypnął, że nie jest rasistą a separatystą rasowym co jak dla mnie na jedno wychodzi.Nic dobrego dla Polski i Polaków nie wyniknie z rozwoju nacjonalizmu.Brunatni rwą się do wojny i agresji nowy Stalingrad i Norymberga czekają.Teraz właśnie jest czas by nie ulec tej zbiorowej paranoi…

 7. Anonymous-X 14.11.2017 09:29

  @kwas
  “Twoją babcię zamordowali Niemcy, a resztę Polski szczęśliwie wyzwolili „Sowieci”, których przy tym zginęło 600000.”

  I to szczęście niestety dla polski okazało się wielką tragedią i nieszczęściem.

  @8pasanger

  “.Jeden z organizatorów rzecznik MW publicznie sypnął, że nie jest rasistą a separatystą rasowym co jak dla mnie na jedno wychodzi.”

  Nie wiem czy wiesz ale po tej wypowiedzi, zwykli uczestnicy marszu natychmiast potępili tego gościa i domagali się jego wyrzucenia ze stowarzyszenia MN za to co powiedział i tak się stało, natychmiast został odsunięty od stowarzyszenia organizującego MN.

  Ludzie których nazywasz faszystami potępili gościa który wypowiedział słowa rasistowskie, ot twoja logika 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.