Lucjan Łągiewka nie żyje

Opublikowano: 06.05.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1413

Lucjan Łągiewka nie żyje od ponad miesiąca. Jak to jest możliwe, że nikt o tym nie pisał i nie mówił?!

Mam kolejną przykrą wiadomość. Genialny wynalazca i konstruktor Lucjan Łągiewka nie żyje. Informacja jest z wiarygodnych źródeł – od przyjaciela p. Lucjana. Nie wiadomo na razie jakie były przyczyny śmierci.

Co ciekawe, jak na razie nie ma żadnych informacji na temat jego śmierci w internecie. Od jakiegoś czasu była cisza na jego temat, znajome mi osoby się o niego wypytywały, nikt nie potrafił powiedzieć co się z nim dzieje.

Informację o śmierci Lucjana Łągiewki podał mi Piotr Ciuka, „Jeden z Wielu”.

Dla tych, którzy się nie orientują kim był śp. Lucjan Łągiewka polecam następujące artykuły i powyższy film.

Historia genialnego wynalazcy jak scenariusz filmu. Dlaczego Zderzak Łągiewki nie zdobył jeszcze świata?

Oficerowie WSI odebrali polskiemu konstruktorowi jego wynalazek i wywieźli do Izraela. Dziś, jako wynalazek zupełnie kogo innego, stanowi ważny element technologii Formuły 1

Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Pires 06.05.2017 19:35

    Wielka szkoda i przede wszystkim strata dla świata nauki. To przykre, że tak genialny wynalazca nie doczekał się chwili, w której mógłby zobaczyć swój zderzak w codziennym użytku. Może ktoś mu pomógł zejść z tego świata, a rodzina jest zastraszona i nie chce komentować sprawy? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że miał “pod górkę”, a rząd nie zrobił nic, żeby człowieka wesprzeć i pomóc w uzyskaniu patentu o który walczył. Takim ludziom jak on chciałoby się z przyjemnością uścisnąć dłoń. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i apel o to by się nie poddawali i nie zmarnowali dorobku pana Lucjana.

  2. maciek 07.05.2017 03:42

    tu u nas na miejscu mówi się, że najstarszy syn Lucjana nie żyje. Dziwna sprawa. Jutro sprawdzę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.