Jak sędziowie z Polski pojechali do Grecji sędziować mecz

Opublikowano: 10.04.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1514

Greckie media oskarżają polskich sędziów o pijaństwo, a ci odpowiadają, że zostali opluci i nawet pobici. Agresor miał twierdzić, że zniszczy ich medialnie. Czy polscy sędziowie przyjechali do Grecji pod wpływem alkoholu, jak twierdzi grecka prasa?

https://www.youtube.com/watch?v=BEUE34wXP54

Jak informują tubylcze media, w Grecji miało dojść od skandalu z udziałem polskich sędziów piłkarskich. Zostali odsunięci od prowadzenia meczu miejscowej ligi, bo nadużyli alkoholu podczas podróży samolotem.

Sędziowie z Polski byli wyznaczeni do poprowadzenia meczu tamtejszej ligi pomiędzy AEK Ateny a Aris Saloniki. Zostali odsunięci, bo miało pójść o picie alkoholu i ich skandaliczne zachowanie w samolocie.

Arbitrem głównym spotkania miał być Paweł Raczkowski. Towarzyszyć mieli mu asystenci Adam Kupsik, Radosław Siejka i Krzysztof Jakubik. Mieli jednak pić alkohol i zachowywać się agresywnie w stosunku do współpasażerów, a na miejsce dotarli w stanie nietrzeźwym.

Dalszy ciąg incydentów miał mieć miejsce już na lotnisku, a Polak miał opluć współpasażera Greka, z którym wadził się już w samolocie. Portal weszlo.com. Skontaktował się z arbitrem, który ma jednak inną wersję wydarzeń.

Sędzia Raczkowski twierdzi, żę został zaatakowany przez kibica Panathinaikosu po wylądowaniu w Atenach i to on miał zostać opluty i uderzony. Podobno to także Grek miał być pijany i powiedzieć, że zniszczy arbitra w mediach.

„Według przekazanych nam słownie informacji nie ma żadnych dowodów, by polscy sędziowie byli pod wpływem alkoholu” – powiedział szef polskich sędziów Tomasz Mikulski w oficjalnym komunikacie PZPN. Dodano, że do związku nie wpłynęła też żadna oficjalna skarga z Grecji, a sędziowie stanowczo zaprzeczają wersji kolportowanej przez greckie media i twierdzą, że to oni byli poszkodowanymi.

Decyzja o odsunięciu z obsady polskich arbitrów miała zostać podjęta ze względu na silną presję medialną. Kolegium Sędziów PZPN bada sprawę. Świadkowie mówią, że polscy sędziowie wypili tylko dwie małe buteleczki wina i sprzeczka została mocno wyolbrzymiona. Niesmak pozostał, nawet jeśli kaca nie było.

Autorstwo: BD
Na podstawie: „Przegląd Sportowy”, Interia.pl, Weszlo.com
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.