George Soros przejął drugą co do wielkości sieć radiową w USA

Opublikowano: 17.02.2024 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1406

George Soros nabył 40% udziałów w Audacy, drugiej co do wielkości amerykańskiej sieci radiowej, nadającej ponad 220 stacji w całym kraju. Człowiek, który otwarcie wtrąca się w globalną politykę w imieniu globalnych elit, rzucił się na okazję zakupu dużej części firmy, gdy ta popadła w bankructwo, wydając 400 milionów dolarów.

W zeszłym roku Soros kupił Vice Media za 350 milionów dolarów, gdy ta zbankrutowała, a jego zespół intensywnie przygotowuje się do nadchodzących wyborów. George Soros i jego syn Alex otwarcie omawiają swoje plany infiltracji sceny politycznej. Nie ma tu żadnego spisku ani teorii, ponieważ Soros sam otwarcie wyjaśnił swoje plany. Osoby spoza USA mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, że stacje radiowe były jedną z ostatnich platform dla konserwatywnych głosów. Soros przejmuje teraz władzę, aby stłumić wszelki sprzeciw i wykreować wrażenie, że prawicowcy, połowa Ameryki, to marginalna mniejszość.

George Soros ma 93 lata, a jego następca, 38-letni Alex, znacznie bardziej od ojca interesuje się polityką. Alex ogłosił, że spotyka się z wieloletnią doradczynią Hillary Clinton, Humą Abedin. To doprawdy związek z samego piekła. Hillary Clinton utrzymywała bliskie stosunki z Georgem Sorosem i to ona wprowadziła go do Waszyngtonu.

Alex Soros nawoływał niedawno do zamordowania głównego, jeśli nie jedynego przeciwnika Demokratów, Donalda Trumpa. Alex zamieścił zdjęcie 47 dolarów w gotówce obok zdjęcia dziury po kuli, subtelnie nawołując do zaatakowania 47. prezydenta kraju. Według młodszego Sorosa Trump „albo trafi do więzienia, albo zdobędzie władzę”.

Media głównego nurtu są kupowane i opłacane przez globalistyczne elity. To one określają, jakich informacji może dowiedzieć się opinia publiczna, i mają możliwość usunięcia z platform każdego, kto wypowiada się przeciwko ich planom.

Źródło zagraniczne: Armstrongeconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 17.02.2024 16:18

    W Polsce to co najmniej Soros posiada pośrednio radio “Zet”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.