Fryzura zrobiona pod chmurką?

Opublikowano: 19.03.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1258

Urzędnicy służby zdrowia w Toronto twierdzą, że nie wykluczają możliwości wznowienia strzyżenia włosów i innych podobnych usług na świeżym powietrzu.

Główna lekarka Toronto, Eileen de Villa, powiedziała w tym tygodniu, że chociaż dotychczas koncentrowano się na jedzeniu w restauracjach na świeżym powietrzu i ćwiczeniach fizycznych, urzędnicy służby zdrowia są otwarci na rozważenie innych zajęć, które mogłyby odbywać się na zewnątrz.

Główny lekarz Toronto ostrzega przed przenoszeniem miasta do czerwonej strefy, ale uważa, że posiłki na świeżym powietrzu i zajęcia fitness powinny być dozwolone
Miasto znajduje się obecnie w „szarej strefie” pięciostopniowego systemu ograniczeń pandemicznych, który pozwala niektórym sklepom na sprzedaż z ograniczeniami, ale restauracjom zezwala jedynie na sprzedaż na wynos i z dostawą.

Właściciele salonów fryzjerskich w Toronto twierdzą jednak, że chociaż chętnie wrócą do pracy, świadczenie usług na świeżym powietrzu wiąże się z kilkoma wyzwaniami logistycznymi.

Zwrócili uwagę na brak miejsca na zewnątrz, a także brak prądu i wody, które są potrzebne do mycia i suszenia włosów.

Co więcej styliści i ich klienci będą zdani na pogodę.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.