Elon Musk

Opublikowano: 16.07.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 847

Według rankingu agencji Bloomberga – to najbogatszy człowiek świata. Nic dziwnego, skoro jego pomysły są jak nie z tej ziemi, a do tego — sprawdzają się. Elon Musk wpłynął na branżę kosmiczną jak mało kto. Sektor prywatny w kosmosie ma obecnie ogromne znaczenie.

Źródło: Radio Katowice


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 16.07.2023 21:10

    “Sektor prywatny w kosmosie ma obecnie ogromne znaczenie.” Acha, czyli militaryści USA nie korzystają z tego, a jest to prywatna branża pana muska, no ciekawe…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.