Dzieci, covid i szczepienia

Opublikowano: 03.08.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1535

Przedstawiamy przemówienie psycholog Katy Pracher-Hilander podczas Dnia Działań na rzecz Zdrowia Dziecka, który odbył się 24 lipca 2021 r. w Wiedniu w Austrii. Organizatorem była inicjatywa #wirzeigenunsergesicht („pokazujemy swą twarz”), założona przez lekarzy i prawników, która uświadamia problemy związane ze szczepieniem dzieci przeciw COVID-19.

Jestem tu dzisiaj, ponieważ chcę potwierdzić wszystkim ludziom w całym kraju, ale szczególnie obecnym rodzicom, a także wszystkim słuchającym dzisiaj policjantom, że ich odczucia ich nie zwodzą. Tak, to niestety prawda, że przez półtora roku byliśmy poddawani intensywnej manipulacji.

Tak, to niestety prawda, że od półtora roku toczy się wojna psychologiczna, na którą składają się m.in. celowy podział społeczeństwa, wbijanie klina między rodziców i dzieci, nielogiczne i sprzeczne regulacje, postrzegana utrata kontroli, alienacja społeczna i ludzka, a słowa klucze to izolacja i maski. Kampanie szczepień dzieci są przestępstwem. Tak, to niestety prawda, że w tle pracują oczywiście pozbawieni kręgosłupa psychologowie. I właśnie dlatego jestem tu dzisiaj. Chciałabym powiedzieć panu Mücksteinowi kilka jasnych słów.

Panie Mückstein! Jako psycholog społeczny mam obowiązek powiedzieć panu, że kampanie, które mają zwabić dzieci i młodzież na szczepienia pod marketingowym tytułem ‘ochrona’, są absurdalne, niemoralne, niedopuszczalne, nieodpowiedzialne, perfidne i – mówię to z całą mocą – są przestępstwem.

Zbrodnią, ponieważ pod pana kierownictwem kampanie związane ze szczepieniami starają się manipulować grupą wiekową, o której wiadomo, że ma pewne ujmujące słabości. Z badań w dziedzinie psychologii społecznej i rozwojowej wiemy, że młodzi ludzie znajdują się w trakcie poszukiwania swojej tożsamości, czyli są poszukujący, a zatem są szczególnie podatni na wpływy zewnętrzne.

Zwłaszcza w przypadku tych wpływów, które wspierają, a nawet podsycają silny pęd dorastających do przynależności do grupy, czyli grupy rówieśniczej, i do kierowania interakcjami społecznymi. Opierając się na psychologii podejmowania decyzji, możemy powiedzieć, że ta grupa wiekowa nigdy nie jest w stanie odpowiednio zrozumieć konsekwencji decyzji o szczepieniu.

Jak widzimy, nawet lekarze mają problemy z myśleniem, inaczej nie stalibyśmy tu dzisiaj. Kampanie szczepień, które w ramach pańskiej odpowiedzialności oferują lub wkrótce będą oferować ‘szczepienia na wynos’ w kościołach, pensjonatach, klubach piłkarskich, straży pożarnej, łaźniach wellness, a nawet dyskotekach i szkołach, są – nie mogę tego wyrazić inaczej – niezrównane pod względem energii przestępczej!

W tej zręcznej psychologicznej pułapce znajduje się przede wszystkim taktyka ‘catch-all’, która może być właściwa w przypadku wiedeńskiego Prateru, ale z pewnością nie w przypadku szczepienia eksperymentalną szczepionką z homologacją awaryjną. Podsumowując, jako psycholog mogę i muszę stwierdzić, że z premedytacją poddajecie dzieci i młodzież psychologicznej manipulacji i sugestii. Przez półtora roku przekształcaliście wiedzę psychologiczną w zło, aby użyć jej jako rzeczywistej, choć niewidzialnej broni. I nie chodzi tu tylko o dzieci i młodzież.

Nie tylko z medycznego punktu widzenia, ale także z punktu widzenia psychologii, przekroczył pan wszystkie czerwone linie, które można przekroczyć. Wiedza psychologiczna ma służyć ludzkości, a na pewno nie szkodzić. Tylko ludzie bez skrupułów wpadają na pomysł, aby nadużywać psychologii jako broni. Takie zachowanie nigdy nie może być akceptowane i tolerowane przez żadne społeczeństwo, a także nie może pozostać bezkarne!

Ale też psychologia liczb, z której możemy się wiele nauczyć, mówi nam również, że jest nas wystarczająco dużo, i że dlatego sami rozstrzygniemy tę próbę sił, panie Mückstein! Powtarzam: jest nas wystarczająco dużo i możemy jutro znów prowadzić samostanowiące i wolne życie! Pan o tym wie i kanclerz Kurz, i pańscy zakulisowi psychologowie o tym wiedzą! I teraz ludzie też to wiedzą!

Dziękuję za wysłuchanie – pozostańcie wytrwali i myślący samodzielnie!

Autorstwo: Katy Pracher-Hilander
Opracowanie: Zygmunt Białas
Źródło oryginalne: Report24.news
Źródło polskie: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,64 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o