Dokumenty sprzed 6 lat o przekształceniu koronawirusa w broń

Opublikowano: 14.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4640

Zdecydowanie mamy przełom, ponieważ stacja Sky News wyemitowała program, w którym przedstawiono szereg dokumentów potwierdzających to, że koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19, został wyprodukowany ręką człowieka, i jest de facto bronią biologiczną na usługach Partii Komunistycznej Chin. Materiał ten zrobił gigantyczną furorę w mediach na całym świecie, z wyjątkiem polskiego „bagna medialnego”. I teraz mamy pytanie, czy cała telewizja Sky News to szury, foliarze i obłąkani teoretycy spisku?

Od marca roku 2020 niezależny polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski informował, że koronawirus SARS-CoV-2 został wyprodukowany w laboratorium, i w żadnym wypadku nie jest on jakimś tworem naturalnym, który nagle przeskoczył na człowieka. Wówczas dziennikarze mainstreamowi donosili na Gazdowskiego gdzie tylko można było. Publicyści TVP, Polsatu, TVN, Onetu czy mediów już całkowicie prywatnych PiS-u (jak Sieci oraz wPolsce.pl) wyśmiewali tego typu teorie. Dziś to my możemy śmiać się z nich. Dziś to my możemy napisać, że Witold Gadowski miał pełną rację a tak zwani dziennikarze wyżej wspomnianych tak zwanych mediów, okłamywali społeczeństwo polskie.

Zatem raz jeszcze to podkreślmy, otóż w niedzielę (9 maja 2021 r.) australijska telewizja Sky News, wyemitowała program, w którym znana i ceniona (także przez mainstream) dziennikarka Sharii Markson, ujawniła na antenie programu chińską wewnętrzną dokumentację sprzed sześciu lat (czyli pięć lat przed wybuchem plandemii), której przedmiotem było udoskonalenie koronawirusów, w taki sposób aby stały się one bronią bakteriologiczną.

W mediach niezależnych informacja o tym, że koronawirus SARS-CoV-2 jest tworem sztucznym, wytworzonym przez człowieka w laboratorium w Wuhan, była oczywista od kilku miesięcy. Natomiast media mainsteramowe nieustannie karmiły społeczeństwo polskie papką informacyjną dla upośledzonych umysłowo, czyli: „koronawirus nagle zmutował i PSTRYK! Przeskoczył na człowieka, bo ten zjadł nietoperza”. Niestety taki jest poziom merytorycznych wyżej wspomnianych ośrodków propagandy.

Wróćmy jednak do meritum, otóż tytuł ujawnionego przez Sky News i dziennikarkę Sharii Markson dokumentu brzmi: „Ludzie będą żyć w strachu przed atakami”. Autorami ujawnionej dokumentacji są chińscy naukowcy posiadający wysokie stopnie wojskowe. Media na całym świecie informują opinię publiczną o tym „przełomie w plandemii” i cytują liczne fragmenty dokumentu. Ze wszystkich trzy cytaty pojawiają się najczęściej, to też chcemy je dziś przytoczyć o to one…

https://www.youtube.com/watch?v=k4xSqPGC3tU

„Nowo odkryta zdolność do liofilizacji koronawirusów (liofilizacja to proces wysuszania zamrożonych wirusów) umożliwiła przechowywanie środków biologicznych i rozpylanie ich podczas ataków”.

„Broń biologiczna nie tylko spowoduje powszechną zachorowalność i masowe ofiary, ale także wywoła potężną presję psychologiczną, która może wpłynąć na skuteczność walki”.

„Podobnie jak w wyniku innych katastrof ludzie będą żyć w strachu przed atakami przez znaczny okres czasu po ataku, co u niektórych wywoła przejściowe lub trwałe upośledzenie psychiczne”.

Te informacje oraz szereg innych, prowadzą nas do wniosku, że co najmniej pięć lat przed wybuchem plandemii SARS-CoV-2, Chińczycy pracowali nad „udoskonaleniem” koronawirusów, tak aby stały się one bronią bakteriologiczną. Tego typu konotacje należy dostrzegać, ponieważ po raz kolejny poszlaki i dowody prowadzą nas do Chin i Wuhan. Dlatego to nie jest przypadek, a wmawianie ludziom, że SARS-CoV-2 jest koronawirusem odzwierzęcym to obrażanie inteligencji tychże osób.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. MasaKalambura 14.05.2021 11:31

  Sposób użycia i działania COVId sugeruje, że atak ma na celu osłabienie ekonomiczne i psychiczne. Psychiczny atak na wszystkie środowiska na raz to oczywistość. Katastrofa ekonomiczna, jaką w tej chwili przechodzimy to najszczelniej ukrywany fakt, przykryty propagandą sukcesu, tonami dodrukowanych papierów oraz obietnicą dalszego dodruku na niespotykaną od dawna skalę (patrz Europejski Plan Gigadodruku). Czy siła woli wygra z prawami ekonomii, które są nieubłagane jak matematyka i fizyka. Wątpię.

  Taki sam numer zrobili nam władcy PRL przez dziesięciolecia dodrukowujący makulaturę biletów NBP, której iluzoryczną wartość rozwiał Balcerowicz konfrontujący nas z rynkową prawdą (za co nienawidzą go zamiast Millera, Kwacha i całej reszty czerwonych knurów, miliony). Teraz PRL bis robi Unia. Czy skończy jak PRL?

  Pytanie jaki będzie kolejny krok Chin?
  Gdybym był Chińczykiem realizującym plan zniszczenia lub dalszego osłabiania Imperium Zachodniego, co sugeruje wojna biologiczna, w drugim akcie rzuciłbym na rynek cały posiadany zapas dolarów, również sztucznie przewartościowanych. To zniszczyłoby naszą ekonomię w 2 dni.

  Powaleni na kolana nie będziemy w stanie łatwo zareagować na ewentualny atak na któryś z azjatyckich państw takich jak choćby Rosja (Syberia) albo Indie (w tej chwili walczące z COVID)

 2. Stanlley 14.05.2021 12:12

  Teraz włączamy myślenie – kto najwięcej zarobił? Amerykańskie korporacje jak google, apple, fb – przychody za ten rok zwiększyli o 60% . Za to Chiny sobie radzą jak zwykle – czyli nieźle. Kraje europejskie z winy rządów i ich głupiego działania na rzecz niszczenia gospodarki, promowanie nieróbstwa – a nie walka z wirusem – poniosły druzgoczące szkody.

  Analiza długoterminowa – europa jest w bardzo złej sytuacji gospodarczej, zbiedniała… no i czy to się Chinom opłaca? No nie za bardzo im się opłaca by ich główny klient zbiedniał – bo biedny mniej kupi… a to właśnie do europy mogą sprzedawać część swoich produktów z pominięciem amerykańskiego pośrednika…

  Przemyślcie to i odpowiedzcie sobie na pytanie czy faktycznie covid to dzieło Chińczyków…

 3. MasaKalambura 14.05.2021 15:07

  Czemu nie? Ekonomia nie jest jedynym i z pewnością nie najważniejszym z czynników branych pod uwagę przy rozważaniach na temat bezpieczeństwa i strategii obrony.

  Oczywiście można uznać, że wyciek wirusa z laboratoriów Wuhan to dzieło zachodnich sił. Szczególnie, że wszelkie plany strategiczne Zachodu też obrały kierunek wojen biologicznych w opracowaniach jako jeden z najprawdopodobniejszych. Ale musimy też wziąć pod uwagę presję, z jaką naciskane są Chiny z każdej strony. Czemu nie miały by się bronić z wyprzedzeniem? Najlepszą obroną jest atak. Szczególnie taki niezauważalny.

  Chiny grają na czas. Muszą nadgonić ekonomicznie i technologicznie. A to oznacza, że powinny grać na spowolnienie swoich oponentów. Na ograniczenie ich rozwoju a nawet pewną zapaść. Jako gracz globalny są w stanie sprzedawać nawet gdy zachód osłabnie. Rozwijać się szybko gdy reszta stoi i cofa się.

  Jeśli komuś zależy na wojnie szybko to jest to zachód, nadal silniejszy ale coraz szybciej słabnący.

 4. Dawid 14.05.2021 16:23

  A mi się wydaje, że jesteście w błędzie. Chiny i cała Europa grają do jednej bramki. Jedna prosta sprawa, bo widzę, że zapomnieliście już o naszych kochanych chińczykach. O systemie oceniania obywateli już każdy zapomniał? O kamerach na każdym kroku, które z 99,7% skutecznością rozpoznają ludzką twarz? A teraz zobaczcie co się dzieje u nas? Co Europa wprowadza wykorzystując do tego koronawirusa? Co jest nam odbierane każdego dnia? My się tak łatwo zniewolić jak Chińczycy nie damy, ale pod pretekstem wirusa zobaczcie co się z ludźmi stało? Kolejna sprawa to też czwarta rewolucja przemysłowa Panowie i Panie, to sobie też oglądnijcie jeśli jeszcze ktoś nie oglądał https://wolnemedia.net/niewygodny-film-usuwany-przez-youtube/ Oni mają wszystko zaplanowane, to nie jest, tak, że oni są przeciwko sobie, kogo cały czas dzielą?

 5. BANDZIORkaq 14.05.2021 19:52

  #Dawid
  Zgadzam się, Chiny nie ryzykowałyby narażeniem się na sankcje , bo bez zbytu na towar groziłaby im zapaść gorsza niż europejska. To wszystko jest dogadanie ,dopracowane, wirus powstał i wydostał się z Wuhan, nie jest szczególnie groźny, media pod dyktando sieją panikę, a wszystkie cywilizowane kraje postępują dokładnie wg. schematu, po kolei urzeczywistniając podpunkty planu . I to nie jest żaden przełom, wiadomo o tym od dawna, obstawiam , że ma to odwrócić uwagę od szkodliwości tzw.szczepionki i zapewne coś jeszcze przemycą pod osłoną afery z chińszczyzną w roli głównej.

 6. Murphy 14.05.2021 22:11

  Jak widzę nikt nie wpadł na to, że to Sky News może manipulować faktami i pokazywać spreparowane dokumenty, tak by oczernić Chiny. W końcu to jest stacja która prezentuje punkt widzenia korzystny dla zachodu (głównie UK i US), więc prawdy u nich szukać zapewne nie można.
  Sam na szybkiego znalazłem materiał który dowodzi o manipulacji wypowiedzi tak by przekazać to co jest im wygodne.
  “Tommy Robinson exposing Sky News, Fake News, Lies & Propaganda” (https://www.youtube.com/watch?v=oh6jIx8WFQY)

 7. robi1906 15.05.2021 12:01

  Ach te złe Chiny, gdyby nie one jaki na świecie panowałby spokój, no i jeszcze te złe ruskie, czemu to dobro z USA i Izraela i nie zrobi z nimi porządku, tak jak z innymi?.
  Ile jeszcze chorób i hakerów trzeba, by ich w końcu zbombardować? (a i jeszcze muzułmańscy Ujgurzy cierpiący katusze, no tak po prawdzie jakie to katusze?, na pewno chińczycy nie palą ich fosforem jak Fenicjanie Palestyńczyków).

  A tak na poważnie, nikt chińczyków jeszcze 20 lat temu nie brał poważnie i raczej w ciągu tych 20 lat nie wykupili całego “zachodu”, to zachód niesie politykę: “za dużo ludzi”,
  “globalnego ocieplenia” i “kontroli urodzin”.
  I słuszna uwaga, Chiny potrzebują konsumentów.

 8. MasaKalambura 15.05.2021 12:16

  1.500.000.000 chińczyków i ci nie prowadzą polityki: za dużo ludzi? Oni pierwsi ją wprowadzili. Polityka jednego dziecka przypominam.
  Chińczycy potrzebują konsumentów? Już sam rynek wewnętrzny to 1500000000 ludzi. Do tego cała Afryka, Azja i Ameryka Południowa i na dokładkę Europa i Stany. Oni ich mają tak czy inaczej. Stali się graczem globalnym. Niezależnym, dumnym i strasznym nawet dla zachodu. Dlatego konflikt z Chinami jest prawie nieunikniony. O czym z całą pewnością kierownictwo komunistycznej partii chin wie i rozumie tego doniosłość.

 9. pikpok 15.05.2021 12:50

  ,,Przedstawiciele Chin kierują czterema wyspecjalizowanymi agencjami ONZ: FAO, ICAO, ITU oraz Departamentem ONZ Spraw Gospodarczych i Społecznych. Przy czym żaden inny kraj nie kieruje więcej niż jedną wyspecjalizowaną organizacją ONZ.”
  https://pl.sputniknews.com/opinie/2020061912604494-usa-huawei-siec-5g-sputnik/

 10. Dgruzin 07.06.2021 09:45

  @Murphy
  Cytat1: Sam na szybkiego znalazłem materiał który dowodzi …
  Cytat2: nikt nie wpadł na to, że to Sky News może manipulować faktami
  A na szybko znaleziony materiał nie jest czasem manipulacją …

  @robi1906
  Cytat: na pewno chińczycy nie palą ich fosforem jak Fenicjanie Palestyńczyków
  Ile Pan wie o cierpieniu i jego rodzajach?
  Cytat: to zachód niesie politykę: “za dużo ludzi”, …
  Nie zachód, tylko ludzie pokroju Rotschild, co zresztą gość oficjalnie napisał parę lat temu w książce wydanej w tysiącach egzemplarzy.

  @MasaKalambura
  Cytat: Jeśli komuś zależy na wojnie szybko to jest to zachód, nadal silniejszy ale coraz szybciej słabnący
  Skąd Pan to wytrzasnął? Proszę poczytać dalej

  —————–
  Mógłbym tak więcej

  Zadam pytanie: kto rządzi na ziemi?
  Słucham?

  1* Ciemność, zło, czy jak to zwać
  2* Niżej: sługusy = istoty fizyczne, które maczały palce w zmianie genomu hominidów by powstały obecne ciała biologiczne ludzi na ziemi
  3* Jeszcze niżej: ludzie, którzy wybierają zło (dla korzyści) i/lub twory powstałe przez połączenie ciała biologicznego z przejętą “złą duszą”.

  Istnieje tu problem z nazewnictwem – czy to są ludzie czy ROBOTY (nazywane od dawna bezduszne). One dusze mają, ale zwyrodniałe … Wystarczy spojrzeć na rytuały satanistów i ich oddawanie się złu – ciarki przechodzą. Zabijanie na “ołtarzach” niewinnych dzieci (mających połączenie ze Źródłem) to dla nich normalka, ba przyjemność. Dzieje się to obecnie na sporą skalę.

  Piszecie o konflikcie Chiny, chameryka, zachód – a jakiej narodowości są członkowie grupy Bilderberg? Różnej! Czemu miała służyć “zimna wojna”? Szerzenie strachu, odwrócenie uwagi i zaciskanie pasa dla tych maluczkich – i do roboty niewolnicy (po obu stronach barykady). Do tego zyski i władza pewnych grup. Zaś w wymiarze energetycznym przejmowanie niskich wibracji czyli energii, którą się żywią. Ludzie są POWIELACZAMI ENERGII. Jeśli ktoś się tu uśmiechnie to nie mam zamiaru z nim dyskutować, odsyłam do Zbyszka Popko.

  Pora zrozumieć jak naprawdę DZIAŁA ten świat.

  To, że różni ludzie (kraje) mają ambicje rozumiemy, ale za sznurki pociąga ktoś wyżej, DUŻO wyżej.

  ——————-
  Każdy z nas wiele razy wybrał zło i wie czym się to kończy i jak smakuje, to samo z dobrem.
  Ja wybrałem DOBRO i chciałbym oczywiście by taki wybór dokonało jak najwięcej ludzi. Wiem z doświadczenia, że wymaga to skupienia się na dobru, dążenia, działań, utrzymywania wysokich wibracji a nie roztrząsania negatywnych wizji, dywagacji, zanurzania się co nam mogą zrobić. Im o to chodzi. Radości i uśmiechu życzę, dziś piękna pogoda

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.