Czuję, jakbym miał igłę w środku!

Opublikowano: 23.03.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2000

Hiszpański tenisista Rafael Nadal na konferencji prasowej po przegranej w finale turnieju Indian Wells, powiedział, że przed finałowym meczem i po serii zwycięstw w sezonie był zaniepokojony problemami z oddychaniem.

Już podczas turnieju widać było gorszą kondycję Nadala, który co prawda wygrał wszystkie mecze, lecz były one wyrównane, a podczas finałowego meczu musiał dwukrotnie prosić o przerwę celem konsultacji medycznej, tak jak wcześniej kilkakrotnie podczas turnieju.

Nadal przyznał, że już podczas trzech ostatnich przedfinałowych meczów turnieju miał problemy z oddychaniem. „Ciężo mi oddychać. To wszystko co mogę powiedzieć. Czuję jakbym miał igłę w środku. Trochę kręci mi się w głowie, bo to jest bolesne. Ten ból bardzo mnie ogranicza” – powiedział Nadal. „To, czym się teraz martwię dotyczy tego, co się tam dzieje, co muszę teraz zrobić, aby wyzdrowieć i jak długo to potrwa” – dodał.

Jak było widać podczas meczów, Nadal prosząc o przerwę oraz rozmawiając z lekarzem, odruchowo ręką dotykał lewej strony klatki piersiowej, co mogłoby sugerować jego problemy z sercem.

Nadal, pomimo tego że zaszczepił się co najmniej dwa razy (nie wiemy czy wziął kolejne dawki) przyjmując preparat reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, w grudniu 2021 roku „zachorował na Covid-19”.

Wstrzykiwane preparaty „antykowidowe” nie mają żadnego znaczenia ochronnego, a podczas tzw. badań klinicznych kiedy propagandowo wykazywano „skuteczność 95%” posługiwano się nic nieznaczącą formułą RRR, podczas gdy w tamtym czasie prawdziwie naukowa formuła ARR wykazywała „skuteczość” w granicach jednego procenta. Miała to być skuteczność przeciwko „wirusowi”, który miał powodować chorobę, od której i tak niemal nikt nie umierał, a szczególnie młodzi, zdrowi ludzie.

Natomiast zaaplikowane preparaty szczepionkowe – których szczegółowego składu producent i agencje rządowe po dziś dzień nie ujawniły – powodują liczne tzw. skutki uboczne. Tylko w ciągu dwóch pierwszych miesięcy stosowania „szczepionek” i tylko jeden z producentów (firma Pfizer) zanotował niemal 1300 rodzajów chorób, które te preparaty wywołały. Dane te trzymane były w tajemnicy i dopiero sądowy nakaz wymusił opublikowanie w marcu br. tej listy, liczącej niemal 9 stron. Można sądzić, że liczba rodzajów chorób jest znacznie dłuższa, gdyż te preparaty powodują niszczenie całego organizmu i z ogromnym niepokojem dowiadujemy się poprzez naukowe potwierdzenia, że preparty mRNA również powodują odwrotną transkryptazę DNA, czyli trwałą modyfikację DNA. Innymi słowy: wszystkie zaszczepione organizmy są/mogą być nieodwracalnie zmodyfikowane genetycznie, co przynosi/przyniesie nieznane i nieobliczalne skutki zdrowotne i środowiskowe, krótkofalowo np. z chorobami serca, zaś w dłuższej perspektywie szczególnie z zaistnieniem chorób autoimmunologicznych i nowotworowych.

Jeden z najczęściej spotykanych objawów poszczepiennych to uszkodzenie serca.

Pamiętajmy, że powikłania po przyjęciu genetycznego preparatu reklamowego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” bardzo często skupiają się na trzech głównych narządach: sercu i układu krążenia, układu rozrodczego oraz mózgu, nie omijając oczywiście innych narządów i organów, np. oczu, uszu (utrata słuchu), rąk czy nóg (które trzeba obcinać) oraz przyczyniają się do licznych chorób autoimmunologicznych. Problem z mięśniem sercowym, bardzo często obserwowany właśnie u młodych mężczyzn, w tym tych aktywnych fizycznie, jest o tyle groźny, że jakiekolwiek uszkodzenie serca NIGDY nie goi się całkowicie i ZAWSZE pozostaje blizna, która będzie utrudniała normalne funkcjonowanie serca DO KOŃCA ŻYCIA. Warto po raz kolejny to zaznaczyć i uświadomić, szczególnie lekarzom (którzy zaspali na pierwszych lekcjach studiów) i tzw. ekspertom telewizyjnym, którzy za pieniądze bądź chwilę sławy wyrecytują każdą zwrotkę z wiersza o „bezpieczeństwie i skuteczności”.

Natomiast znawcy tematu wiedzą co mówią, zresztą nie jest nauka tajemna lecz to co medycyna akademicka i kliniczna uczyła od lat, do czasu tzw. pandemii i tzw. szczepionek, które wywróciły pojęcia i definicje do góry nogami. Zacytujmy dr. Rogera Hodkinson, patologa: „Zapalenie mięśnia sercowego nigdy nie jest łagodne, szczególnie u młodych zdrowych mężczyzn. Jest to stan zapalny mięśnia sercowego (…). I nie wiemy jaki procent z komórek mięśnia sercowego obumiera w wyniku każdego z ataków myocarditis. Największym problemem w przypadku mięśnia sercowego i włókien mięśnia sercowego, jest to że one się nigdy nie regenerują (…) zatem zostajesz z tym niewiadomym procentem obumarłych mięśni (…). Jako że nie potrafimy ocenić stopnia uszkodzenia, to długoterminowe skutki są nieprzewidywalne. (…) Nie wiemy czy odezwie się to dziesięć lat później przedwczesnym zawałem serca, które w innym przypadku nie powinno mieć miejsca. Zatem jest to strasznie niepokojące, ta wiedza, że to może się wydarzyć w przyszłości. (…) Nie jest to sprawa błaha”.

Zapalenie mięśnia sercowego nie musi od razu oznaczać śmiertelne zejście, chociaż jesteśmy świadkami takich przypadków – ostrzegają lekarze przerażeni niespotykaną dotychczas częstością występowania myocarditis u młodych, zdrowych osób, szczególnie chłopców. Dużo częściej oznacza, że następuje powolny proces tworzenia się mikrozatorów, co powoduje niedotlenienie organizmu poprzez mniej wydolny układ krwionośny. Zaszczepiony młody osobnik nie wie dlaczego czuje się osłabiony, apatyczny, dlaczego szybko się męczy, dlaczego częściej choruje, pokasłuje miesiącami, ma jakiś płytki oddech, dlaczego częściej podłapuje jakieś przeziębienia, dlaczego puls jest zwiększony (serce zmuszone jest pompować szybciej poprzez zwężone naczynia), dlaczego zaczyna mieć problemy neurologiczne, itd. Sportowcy przerywają karierę, zmęczona młodzież aby zrekompensować niedostatki, sięga po różne używki, dopalacze. Niektórzy z takimi stanami serca trafiają na pogotowie, inni do przychodni, część cierpi, nawet nie zastanawiając się nad powiązaniem przyczyny ze skutkiem, tym bardziej, że media nie informują o niebezpieczeństwie, lekarze dalej recytują mantrę o „skuteczności i bezpieczeństwie”, a władze brną w zaprzeczanie posiłkując się „badaniami naukowymi” wyprodukowanymi przez posłusznych pseudo-naukowców. Większość jednak cały czas prowadzi dotychczasowe życie w przeświadczeniu spełnienia „obowiązku społecznego” poprzez przyjęcie nieprzebadanego preparatu, który w podstępnym tempie czyni spustoszenie.

Za te wszystkie poszczepienne „pamiątki” podziękujmy przede wszystkim swojej łatwowierności i uleganiu propagandzie. Gdy już się otrząśniemy, podziękujmy tym, którzy stręczyli niszczycielskie preparaty. Zadbajmy o to, aby dokonało się sprawiedliwe rozliczenie ich działalności.

Rafael Nadal (lat 35) uważany jest za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii tego sportu. W finale turnieju Indian Wells (Kalifornia) został pokonany przez Amerykanina Taylora Fritza (lat 24). Czy „w pełni zaszczepiony” zawodnik doświadcza właśnie skutków tzw. szczepionki? Z mediów nie dowiemy się tego. Również dlatego, że moda na „pandemię” minęła (wyparta przez wojnę na Ukrainie) i już niewiele osób interesuje się „szczepionkami”.

Źródło: Bibula.com

22

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Houston Problem 23.03.2022 13:36

    Przypomnę tylko (skandaliczne , jak dla mnie) wypowiedzi Nadala na temat braku szczepień u Novaka Djokovica i afery w Australian Open z tym związanej , a zamieszczone m.in. na stronach Eurosportu w dniu 15,01,2022 : 1. “Szczerze mówiąc, to jestem już trochę zmęczony tą sytuacją, ponieważ uważam, że ważne jest, byśmy rozmawiali o naszym sporcie, o tenisie. Australian Open jest znacznie ważniejszy niż którykolwiek gracz. Turniej będzie świetny z nim lub bez niego” i 2. “Szanuję Novaka jako osobę i oczywiście jako sportowca. Co do tego nie ma wątpliwości. Naprawdę go szanuję, choć nie zgadzam się z wieloma rzeczami, które zrobił przez ostatnie dwa tygodnie”. Ważniejsza dla niego była rywalizacja , teraz ważniejsze będzie zdrowie. Hektolitry hejtu wylewały się na Novaka na łamach Gazety Wybiórczej i z gęby Karola Stopy (komentatora tenisa w Eurosporcie) w TVN. Chciałoby się powiedzieć : wyszła becia szydło z wora.

  2. Baltazar Bombka 23.03.2022 17:19

    Że z powodu szczepienia? Jak to? To niemożliwe! Co to to nie Panie Nadal. Przecież wszystkie one są czyste jak łzy aniołów. Przebadane na wszystkie możliwe sposoby, z góry na dół… Cud inzynieri genetycznej. Gdyby nie szczepienia to ludzie by juz dawno wymarli… itd itp.

  3. Szwęda 23.03.2022 19:33

    Tak, była i chyba dalej trwa największa pandemia w dziejach ludzkości, która nazywa się: kowidiotyzm.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.