Canada Post nie dostarcza poczty do dwóch wieżowców

Opublikowano: 01.03.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 777

Canada Post zawiesiła dostarczanie poczty do dwóch wieżowców w Toronto w Kanadzie, ponieważ niektórzy mieszkańcy nie noszą masek w miejscach publicznych.

Dostarczanie poczty zostało zawieszone pod adresem 100 i 150 Graydon Hall, w pobliżu Don Mills Road i Highway 401. Mieszkańcy muszą teraz odebrać pocztę w sortowni Canada Post pod adresem 70 Wynford Dr., około ośmiu minut jazdy samochodem lub 27 minut jazdy autobusem.

„To bardzo frustrujące” — powiedział w niedzielę May Aboayda, jeden z mieszkańców, jego zdaniem mieszkańcy przestrzegają zasad. „Wszyscy noszą maski. Nie mamy żadnych przypadków w budynku”.

Mieszkańcy bloków w Toronto są zobowiązani na mocy prawa miejskiego do noszenia masek w pomieszczeniach ogólnodostępnych, ale istnieją wyjątki od tego wymogu, w tym dzieci poniżej drugiego roku życia i osoby ze schorzeniami. Iulian Stanciu, mieszkaniec jednego z budynków, uważa, że pocztowcy wykorzystują to jako pretekst, aby nie wykonywać swojej pracy. „Nie ma wątpliwości, że budynek jest bezpieczny” — dodał.

GH Capital Corp. — administrator budynków przypomina mieszkańcom, by nosili maski podczas wykonywania następujących czynności: wyniesienie śmieci i recyklingu, otwierania komuś drzwi i zawsze, gdy wychodzą z domu.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,80 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o