Bezprecedensowa techniczna cenzura prewencyjna

Opublikowano: 28.04.2022 | Kategorie: Cenzura, Komunikaty

Liczba wyświetleń: 2298

Nie popieramy agresji Rosji na Ukrainę, ale nie popieramy również cenzury!

Nasz portal stoi na stanowisku, że obywatele mają prawo być dobrze poinformowani, aby wiedzieć więcej, by móc konfrontować informacje i dociekać prawdy, i dlatego można publikować u nas treści niepoprawne politycznie.

Każdy może u nas publikować, bez względu na poglądy, kształtując wizerunek informacyjny portalu.

Polska „Konstytucja” zabrania cenzury prewencyjnej, o czym rząd i telekomy zapomniały. Nasz kraj oficjalnie nie znajduje się w stanie wojny, a pozyskiwanie i rozpowszechnienie informacji wciąż są prawnie chronione. Gdyby wybuchła wojna – będziemy stać po stronie Polski i Polaków. Ale stanu wojny na razie nie ogłoszono, choć rząd sprawia medialne wrażenie, jakby Polska była w stanie wojny bez wojny.

Blokada naszego portalu to cyberprzestępstwo!

Wielu dostawców internetu podmieniło technicznie na serwerach nasz adres IP przypisany do domeny wolnemedia.net na błędny, aby przeglądarki blokowały portal. Cenzura ta jest nielegalna – nieoficjalna, bez umocowania prawnego i sądowej ścieżki odwoławczej.

Możliwe, że telekomy ingerując w DNS-y popełniły cyberprzestępstwo z Art. 287.1 Kk. „Kto, w celu (…) wyrządzenia innej osobie szkody, (…) zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

Szkoda została wyrządzona właścicielowi portalu i czytelnikom. Apeluję do szefów telekomów, aby jak najszybciej odblokowali nasz portal. Nie pozwólcie rządowi wrobić Was w przestępstwo!

Potrzebujemy pomocy Twojej i prawnika!

Po 15 latach działalności byt Naszego Portalu jest poważnie zagrożony z powodu bezprecedensowej cenzury prewencyjnej. Potrzebujemy nagłośnia sprawy w mediach społecznościowych z informacją, jak użytkownicy mogą obejść cenzurę, oraz… PRAWNIKA, który pomógłby Pro Bono lub partycypując w odszkodowaniu reprezentować nasz portal w sądzie.

Nieważne, czy zgadzasz się z publikowanymi treściami, czy nie, wolność słowa jest podstawowym prawem człowieka! Dzisiaj nas cenzurują, jutro mogą Ciebie!

Jeśli jesteś właścicielem innej blokowanej strony – skontaktuj się z nami. Trzeba rozważyć wielki pozew zbiorowy z udziałem poszkodowanych internautów i zatrzymać rządowy walec cenzury miażdżący prawa obywatelskie!

Więcej informacji TUTAJ.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.