Aresztowania podczas antygenderowego protestu w Toronto

Opublikowano: 25.09.2023 | Kategorie: Edukacja, Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2101

Policja Toronto potwierdziła, że ​​dokonano co najmniej czterech aresztowań podczas protestu w North York przeciwko włączeniu ideologii „orientacji seksualnej i tożsamości płciowej” (SOGI) do programów nauczania szkół podstawowych w Ontario (prowincja Kanady).

Protest 22 września został zorganizowany przed Victoria Park Collegiate Institute, szkołą średnią położoną przy cichej ulicy mieszkalnej, przez 17-letniego aktywistę Josha Alexandra i Chrisa Elstona, znanego również pod internetowym pseudonimem Billboard Chris.

Policja nie podała więcej szczegółów, ale „The Epoch Times” potwierdził, że trzy z aresztowań dotyczyły uczestników protestu przeciwnych SOGI, których było nie więcej niż 300 osób. Pierwsze aresztowanie dotyczyło protestującego, który został fizycznie obezwładniony przez co najmniej czterech funkcjonariuszy policji. Drugie aresztowanie dotyczyło weterana wojskowego, a trzecie młodszego brata Josha, Nicka, który został pobity i krwawił, zanim funkcjonariusze go aresztowali.

Aresztowanie Nicka wywołało gniew protestujących, którzy skandowali „Wstydźcie się!” w stronę aresztujących funkcjonariuszy.

Przemawiając do zgromadzonychu, Elston przytoczył badania nad nieodwracalnymi skutkami leków blokujących dojrzewanie. „Kiedy [nastoletnie kobiety poddają się] histerektomii, czasami poddaje się je wycięciu jajników, przez co nie mogą już nigdy wytwarzać estrogenu ani do końca życia”. „Zmieniają dzieci w pacjentów farmaceutycznych na całe życie i nazywają to miłością i życzliwością”.

Maxime Bernier, przywódca Kanadyjskiej Partii Ludowej, która rozdawał plakaty stronie przeciwnej SOGI, powiedział dziennikowi „The Epoch Times”, że chociaż był zadowolony z frekwencji w „walce o nasze dzieci”, ideologia gender nie ustąpi, jeśli głosy sprzeciwu nie staną się głośniejsze. „Potrzebujemy więcej ludzi, a moje główne przesłanie do wszystkich w kraju brzmi: bądźcie częścią zmiany, bądźcie zmianą” – powiedział. „Głosuj na kandydatów na szczeblu gminnym, na szczeblu swojego zarządu, na szczeblu prowincji, na szczeblu federalnym, na ludzi, którzy wierzą w twoje idee. Nie bój się mówić o swoich wartościach; miej odwagę wyznawać swoje przekonania”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: „The Epoch Times”
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.