Wybory w mafiokracji – przedni żart

Opublikowano: 27.06.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1098

Pokolenie trzydziesto- czy  czterdziestolatków ma tylko taką wiedzę o ruchu Solidarności, jaka jest wynikiem propagandy sprowadzonej do walki z opresyjnym państwem, męczeństwem internowania.  Niewygodni świadkowie narodzin tego potworka chcąc przypomnieć fakty z okresu roznoszenia się  amerykanizującej Polaków i Polskę choroby są natychmiast uciszani jako rzekomi piewcy ustroju komunistycznego. To jest pierwsza i najważniejsza zakazana prawda.

Patrząc na dzisiejszą Amerykę zaryzykuję porównanie działalności Antify do tamtych solidarnych zadymiarzy. Antifa dokładnie ogniskuje w miniaturze te same cechy ruchu zapowiadającego równość, samorządność, wolność, która prowadzić ma ku powszechnej szczęśliwości. Okupacja wybranych miejsc  przy nieustępliwości żądań ma wymusić przejęcie władzy z zastrzeżeniem preferencji dla czarnoskórych (solidarnościowcom – zadośćuczynienie ofiarom). Samowolnie zajęty teren charakteryzują kradzieże, pobicia, zabójstwa, walki gangów narkotykowych. Ten stan uniemożliwia normalne funkcjonowanie poczciwych obywateli, którzy muszą obawiać się wyjść z domu do pracy, tracą mienie, zdrowie i spokój w wyniku panoszącej  się patologii autentycznej cwaniackiej komuny gardzącej pracą, żyjącej pasożytniczo. Amerykańskie Minneapolis jest jak Gdańsk lat 80-ych. W tamtym czasie też powstawała organizacja solidarnościowa finansowana niby przez AFLCIO (Międzynarodowa Federacja Związków Zawodowych). Pomyśleć, że Prokurator Generalny USA nie jest zorientowany w źródłach finansowania, a Bill Clinton wie o tym doskonale.

Od założenia gdańskiej kolebki patologia polskiego systemu gospodarczego, kulturowego i politycznego stała się przedmiotem działalności ujmujących gawędziarzy żerujących na podobieństwo nowotworu złośliwego z przerzutami. Oni również zrealizowali etap burzenia pomników, zmian nazewnictwa, powoływania samorządów, które doskonaliły rozrost biurokracji. Zapowiadana pomocniczość przekształcanego państwa stała się biurokratycznym udręczeniem obywatela. W powodzi prawa zginęła uczciwość i obiecywana sprawiedliwość, rozkwitła mafijność i korupcja. Pokonanie mafijnego systemu rządzenia kartką wyborczą dobre jest dla naiwnych. Konserwatywni Amerykanie mający rozeznanie położenia mówią jawnie, że dla jego uzdrowienia, trzeba będzie chwycić za broń, bo wyznawcy nowego (bez)ładu są tak oddani idei pozbawionej zasad, hamulców i granic, że nie przyjmują żadnej innej alternatywy. Nic dziwnego, bo ich znaczenie wyznacza  społeczność komuny jaką wykreowali i którą od siebie uzależnili.

Politykujący polskojęzyczni cwaniacy dwóch gangów, czy frakcji tej samej kolebki zaprzedani idei papierowej demokracji zatracili się w lojalności wobec źródła finansowania, bez którego nie znaczyliby nic. Urządzili system przemienności pełnienia urzędów w państwie, który z rozmysłem i konsekwencją gwarantuje bezkarność gangom  tej samej proweniencji. Zabiegi w rodzaju narodowi – wieczne obiecanki, sobie – apanaże i zaszczyty stały się normą, bo oni umieją pozorować pracę i zamordystycznie strzec praworządności przez maluczkich.

Akuszerzy ogłupiającej transformacji wrzeszcząc „precz z komuną” dokonali rozbioru państwa, zaboru lub wyprzedaży mienia, usprawnili okupację dla podporządkowania sobie potulnego społeczeństwa. Istotnym, choć nie jedynym narzędziem w tym stopniowanym procesie  ubezwłasnowolnienia było i jest szkolnictwo wszystkich szczebli. Każdy minister dokonywał degradacji zawodu nauczyciela zmuszanego do zachowań nieetycznych w imię dobra lub w interesie dziecka. To reformy edukacji, których nikt nie podważa mimo, że ich skutkiem jest zaplanowany wtórny analfabetyzm tysięcy młodych ludzi dają ostatecznie portret społeczeństwa biernego, zahukanego z aspiracjami na poziomie  zaspokojenia podstawowych instynktów. Trzy pokolenia wyrastające w kulcie ciała i pieniądza stały się egoistycznymi zombies.

Szewska pasja wstępuje w każdego, kto ocalił myślenie krytyczne i słyszy, że tracąca w sondażach partia  płaci  za własną  niekompetencję. Toż to są zimni gracze, wyrafinowane dranie, ćwiczące na narodzie niewybredne socjotechniki, o których komunikują z kamienną twarzą,  z powodzeniem gotowe oszukać wariograf.

Elokwentni dyskutanci powtarzający mantrę o jakimkolwiek partnerstwie nie chcą sobie uzmysłowić podstawowych cech okupacji: obce wojska na terenie kraju  z gwarancją bezkarności, paraliż, bądź likwidacja instytucji stojących na straży interesu państwa i obywateli, zamknięte szkoły, rygory prawne obezwładniające naród, brak armii, uzbrojenia. Aha, i ten obowiązkowy od przedszkola jedynie słuszny język obcy, który pielęgnują wszyscy światowi  celebryci, dziennikarze, eksperci, komentatorzy i inni samozwańcy. Teraz przyjdzie pora na prywatyzację więziennictwa.

Konserwatywni obywatele Ameryki wierzą, że posiadanie broni uratuje ich przed nowoczesnym komunizmem. Po reżyserowanych z inspiracji demokratów strzelaninach podczas imprez masowych Trump  już zredukował  wachlarz dotychczas dozwolonej w rękach obywateli broni. Jego przegrana w wyborach ani chybi rozszerzy obostrzenia, zaś wygrana, uwzględniając potężny apetyt na władzę oligarchów spod  szyldu demokratów, może przeistoczyć się w zapowiadaną co najmniej od roku wojnę domową. W tym jedyna szansa na odwrócenie uwagi od narodów wasalnych. Bez wątpienia ustawa 1066 jest narzędziem dla niwelacji potencjalnej idei jakiejś tam partyzantki, która potraktowana jako zalążek terroryzmu podzieli los grup uznanych za nielegalne, a rozprawi się z nią kontyngent z wylewną wdzięcznością witany przez mafiokratyczną władzę.

Kartka wyborcza na zmianę w mafii – niewybredny to żart. Powodzenia.

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,77 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robi1906
Użytkownik

Jola, gratulować, jedna tylko uwaga dzisiejsi amerykanie mają internet i jako tako mogą się orientować co się dzieje, za to wczorajsi Polacy w czasach “kolebki” takiej możliwości nie mieli, był bodajże jedyny Polak który mówił robotnikom prawdę, czyli pan Albin Siwak, ale był on tylko samiuteńkim rodzyneczekiem w tej całej zakłamanej Chazarii.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ