WHO buduje globalny system do sprawdzania QR

Opublikowano: 09.03.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2133

Jeśli ktoś myśli, że temat pandemii jest zakończony, bo wojna zmieniła wszystko, to bardzo się myli. Właśnie poinformowano, że Deutsche Telecom buduje dla WHO aplikację do globalnej weryfikacji paszportów covidowych.​

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podpisała umowę ze spółką zależną Deutsche Telekom, T-Systems na zbudowanie oprogramowania do globalnej elektronicznej weryfikacji certyfikatów szczepień koronawirusowych, podała niemiecka firma telekomunikacyjna.

Poinformowano, że oparte na kodzie QR rozwiązanie programowe będzie wykorzystywane również do innych szczepień, takich jak polio czy żółta febra, poinformował T-Systems w oświadczeniu. Firma dodała, że WHO wesprze 194 państwa członkowskie w tworzeniu krajowej i regionalnej technologii weryfikacji szczepień.

Szczegóły finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. RobertM4 09.03.2022 17:50

    Niech szlag trafi tych wszystkich globalistów…

  2. Szwęda 09.03.2022 19:43

    Niestety szlag ich nie trafi, bo już niemal niepodzielnie rządzą światem!

  3. Fenix 10.03.2022 07:32

    Hakerzy do dzieła. Rozmontujcie tę instytucje WHO kto ich wybiera ,kto ich do władzy dopuszcza,i komu służą ? Paszport służy bezprawnemu zniewoleniu ludzi , a to nie służy ludziom . Ludzie nie ma zgody na rząd światowy i NWO, Stop bezprawnemu odbieraniu wolności ludziom! Na ich prawo nie ma zgody ludzie, nie jest naszym prawem. Nic bez nas ,i za nas ! Upominajmy się o zwrócenie władzy ludziom do stanowienia prawa. Wolność to odpowiedzialność, jednostki stanowią prawo dla siebie, to prawo jest nasze i każdego ,równe. Nie wybieramy ludzi do władzy, by nas zniewolili? Zwracamy sobie władzę ludzie by stanowić o sobie! Ludzie prawo naszym wyborem, czym mniej praw tym więcej wolności ludzie!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.