W Londynie będzie pierwszy w historii festiwal transwestytów

Opublikowano: 04.05.2019 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 58

Jeszcze w tym roku Londyn będzie gospodarzem pierwszego w historii festiwalu Transgender Pride, przeznaczonego głównie dla osób, które zmieniły swoją płeć lub poważnie się nad tym zastanawiają. Wydarzenie wzbudza sporo kontrowersji w brytyjskim środowisku, a część społeczeństwa nie jest zadowolona z organizacji parady.

Organizatorzy potwierdzili, że festiwal odbędzie się 14 września w londyńskiej dzielnicy Hackney. Impreza ma obejmować między innymi występy muzyczne i teatralne oraz panele dyskusyjne z udziałem interesujących ludzi ze środowiska transgender. Cały festiwal ma pomóc uczestnikom w “odkryciu swojej prawdziwej tożsamości”, która według organizatorów nie zawsze musi być jednoznaczna z ludzkimi uwarunkowaniami genetycznymi.

Wydarzenie ma być skierowane nie tylko do transwestytów i zadeklarowanych członków szeroko pojętego środowiska LGBT, ale również do wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją prawdziwą naturę. Organizatorzy zaznaczyli na Facebooku, że szczególnie zapraszają tych, którzy “myślą, że mogą być kimś innym, ale nie są tego pewni”.

Festiwal ma być okazją dla wszystkich transwestytów do publicznego świętowania swojej tożsamości, a organizatorzy uważają, że nadszedł już właściwy czas, by z dumą manifestować swoje wybory. Innego zdania jest jednak część społeczeństwa, która stanowczo sprzeciwia się paradzie.

Organizatorzy są świadomi z zagrożeń, jakie mogą czekać na uczestników festiwalu, ponieważ w przeszłości wielokrotnie dochodziło do przykrych incydentów w przypadku marszów LGBT. Mają jednak nadzieję, że policja zapewni wszystkim bezpieczną i komfortową zabawę.

Autorstwo: ZychMan
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Gandzimen
Użytkownik
Gandzimen

Tylko napalm moze ich uratowac.