W Amsterdamie mogą zniknąć okna wystawowe prostytutek

Opublikowano: 08.07.2019 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 93

Burmistrz Amsterdamu Femke Halsema chce wprowadzić duże zmiany w słynnej dzielnicy czerwonych latarni – informuje „Independent”. Celem tych zmian jest ochrona osób, świadczących usługi seksualne.

„Handel ludźmi ma miejsce w najpiękniejszej i najstarszej części naszego miasta. W ciągu kilkuset lat obserwuje się sytuacje, które są nie do przyjęcia” – powiedziała Femke Halsema.

Czego mają dotyczyć zmiany? Media wymieniają m.in. możliwość zlikwidowania 330 okien wystawowych, z których kobiety zachęcają do skorzystania z usług seksualnych, zmniejszenia liczby domów publicznych w centrum miasta, utworzenia tzw. erotycznej strefy miejskiej, do której wchodziłoby się przez specjalne bramki.

Celem tych zmian jest ochrona osób, świadczących usługi seksualne. „Nasze cele nie podlegają negocjacjom” – podkreśliła Halsema w wywiadzie dla jednej z lokalnych gazet.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o