Transseksualni kadeci będą dzielić przestrzeń z kobietami

Opublikowano: 02.10.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2213

Kanadyjski program dla kadetów wojskowych umożliwia obecnie biologicznym mężczyznom podającym się za kobiety dzielenie przestrzeni przeznaczonych wyłącznie dla kobiet z młodymi dziewczętami.

W maju Cadets and Junior Canadian Rangers Group (CJCRG) ogłosiła, że ​​zapewni kadetom udogodnienia w oparciu o ich tożsamość płciową, a nie płeć biologiczną, zmuszając dziewczęta do dzielenia prywatnych przestrzeni z biologicznymi mężczyznami. „Młodzież i jej rodzice/opiekunowie zostaną poinformowani o dostępnych możliwościach dotyczących toalet, przebieralni i zakwaterowania na potrzeby zajęć oraz o tym, jak ubiegać się o zakwaterowanie” – stwierdził w oświadczeniu kanadyjski zarząd kadetów (CANCDTGEN). „Wszystkie osoby zostaną poproszone o dokonanie własnego wyboru dotyczącego toalety/przebieralni, z której chcą korzystać” – czytamy dalej.

W przypadkach, gdy opcje są ograniczone, CANCDTGEN stwierdza dalej, że dowódcy mogliby wyznaczyć jedną toaletę do użytku dla wszystkich, zapewnić przebieralnie i prysznice z zasłonami zapewniającymi prywatność lub ustalić stałe godziny korzystania z obiektu. Według CANCDTGEN przepisy mają na celu sprawienie, aby kadeci czuli się mile widziani, cenieni i bezpieczni poprzez stworzenie środowiska wolnego od dyskryminacji, nadużyć i molestowania.

Stwierdzono, że „będzie to wspierać integracyjne środowisko, w którym wszyscy ludzie będą mogli czuć się na siłach, aby być autentycznymi sobą; możliwość bezpiecznego i mieć wygodnego demonstrowania tożsamości płciowej oraz wyboru sposobu wyrażania płci”.

CANCDTGEN ujawniło ponadto, że trwa przegląd polityk, procesów i materiałów pomocniczych, aby zapewnić większe „włączenie płci”. CANCDTGEN nie wspomniał jednak, czy podjęto jakiekolwiek środki w celu wsparcia kadetek, które mogą czuć się niekomfortowo, musząc dzielić takie przestrzenie, jak łazienki, prysznice i przebieralnie, z biologicznymi mężczyznami.

Przepisy nakładają ponadto obowiązek określania wszystkich kadetów za pomocą „preferowanych” zaimków. CANCDTGEN wyjaśnił, że jeśli zaimki kadeta są nieznane, należy się do nich odnosić poprzez stopień i nazwisko lub zaimki neutralne pod względem płci w oparciu o indywidualne preferencje. „W celu uzyskania dalszego wsparcia lub pytań dotyczących włączenia płci personel powinien skontaktować się ze swoim dowództwem w celu uzyskania dalszych wskazówek” – stwierdzają przepisy.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1 wypowiedź

  1. Baltazar Bombka 02.10.2023 16:49

    Nie wróżę takiemu wojsku sukcesów na polu walki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.