Tak o nas dbają politycy. Sami zobaczcie!

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1371

To muszą zobaczyć Polacy, o których życiach decydują politycy. Ani jeden poseł nie głosował przeciwko. Tylko 5 wstrzymało się od głosu, a 5 nie dotarło na głosowanie.

Autorstwo: Suwerenny PL
Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Krisnow 08.12.2022 09:39

    BANDYCI RZĄDZĄ TYM KRAJEM!!!!!! CO GORSZA DUŻA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW WIERZY TYM BANDYTOM!!!!! DRAMAT!!!!

  2. Fenix 08.12.2022 10:16

    Uwięzić tych bandytów i zdrajców za kratami ,chęć wyjścia równa się dostarczenie tych osób na pierwszą linię frontu! Na wojnie nie obowiązuje prawo, a ci bandyci tracą immunitet. Wojna i stan wojenny to bezprawie, nie chroni obywateli ,cywili, i każdy z nas musi liczy na siebie! Na wojnie nikt i nic nas nie obroni , nie ochroni .Dla ZDRAJCÓW Narodu, obywatelskie nieposłuszeństwo!

  3. replikant3d 08.12.2022 16:55

    ,,Krisnow,,Fenix,, Możemy sobie tylko ,,pokrzyczeć,, Nic ich nie powstrzyma. Oni nie boją się obywateli, tylko swoich ,,mocodawców,, z Bazylei którzy są naprawdę potężni. Będziemy ,,mięsem armatnim,, czy tego chcemy czy nie. Ileż to już było demonstracji i protestów. I co, zmieniło to coś? NIC nie zmieniło a ,,klika,, i tak wprowadziła co chciała. To samo będzie teraz. Polskie społeczeństwo jest już tak ogłupiałe że potulnie zgodzi się na wszystko. Przerażające jak skuteczna okazała się ,,tresura covidowa,,…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.