Silna Polska chce pokoju

Opublikowano: 04.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 498

1 maja ulicami Warszawy przeszedł Marsz Pokoju. Marsz zorganizowały trzy organizacje, które zawarły sojusz pod nazwą „Silna Polska”. W jego skład wchodzą: Bezpieczna Polska, Watahy Głosu Obywatelskiego i Front. Wszystkie te podmioty razem stworzyły koalicję na wybory europejskie. W marszu wzięli również udział przedstawiciele Polskiego Ruchu Lewicowego. Ja rozmawiałem jak zwykle z ludźmi, ale zachęcam do wysłuchania mówców. Było ostro i bez owijania w bawełnę.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.