Eurowizja symbolem upadku kultury?

Opublikowano: 14.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 772

Poziom artystyczny tego festiwalu upada wraz z całą kulturą europejską. Właściwie to jest jej dobrym odzwierciedleniem. To, co jednak najbardziej denerwuje ludzi, którzy to dosyć żenujące widowisko jeszcze oglądają, to fakt jego coraz większego upolitycznienia. W tym roku mimo protestów, na festiwalu, który w założeniu rzekomo opowiada się za pokojem, wystąpiła reprezentantka Izraela, w czasie, gdy jej kraj dokonuje ludobójstwa w Palestynie. Organizatorzy nie widzieli w tym nic niestosownego. Innym skandalem było usuniecie, z nieznanych do końca powodów, faworyta festiwalu, piosenkarza z Holandii. A jak na to patrzą ludzie? Izrael przeszedł do finału. Oczywiście do finału przeszła też Ukraina, ale to już nikogo nie dziwi.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Foxi 14.05.2024 20:34

    „Pogrzeb Europy Zachodniej przebiega bez zakłóceń” – takie podsumowanie satanistycznego konkursu Eurowizji wypłynęło od Marii Zacharowej, rzeczniczki MSZ Rosji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.