Polska ma najdroższy prąd w Europie?

Opublikowano: 17.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 720

Zamach na premiera Słowacji Roberta Fico wzbudził ogromne emocje, ukazując kruchość politycznej stabilności i skuteczności ochrony rządowej. W obliczu wzrostu cen energii Polska mierzy się z wyzwaniami transformacji energetycznej, której wysokie koszty są odczuwalne dla obywateli. Jednocześnie, wysokie stopy procentowe przynoszą mieszane efekty – zyski banków rosną, ale rosną także koszty kredytów dla obywateli. Ostatnio uwagę przykuły również tajemnicze „latające” statki nad Bałtykiem, będące jedynie efektem fatamorgany, co przypomina nam o fascynujących zjawiskach optycznych naszej planety.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.